Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan pont a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pont a kapcsolatodban ahol azt hitted vége?

Figyelt kérdés
De aztán sikerült megoldani és minden jó lett. Mi volt az?
2021. okt. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, megtetszett egy másik nő, elhidegültem e miatt az akkori barátnőmtől, de aztán meg akartam javítani, együtt maradtunk még 2 évig amikor szakított velem.
2021. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megjavítottuk, de azóta elromlott újra. 🙁
2021. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak az van.


Csak azert működik es van még, mert még mindig nem szálltam ki.

2021. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem is egyszer.
2021. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt. Nem is egyszer.

Egyszer fél éves periódus mikor férjem kattant be és válásról beszélt.

Másik alkalommal, szerintem pont egyidőben kacsingattunk kifelé érzelmileg mindketten.

Itt az volt a legnagyobb probléma, hogy ez idő alatt férjem eléggé ki is fordult magából.

Ez olyan két év volt, hogy masszívan gondolkoztam a váláson.

Meg még vagy kettő amíg még mindig elég labilis volt a házasságunk. Részemről.

Aztán egy komoly, nagy vita, amiben elmondtam, hogy válás lesz ha így folytatja, nem változtat a természetén.

Kb. azóta rendeződtek a dolgok. És most kifejezetten ideális minden, majdnem mint mindenek előtt.

Bízom benne, hogy így is marad, bár az agyammal tudom, ha ilyen komoly hullámvölgyek voltak már, kicsi az esély, hogy véglegesen legyen megmentve a dolog.

2021. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éppen ma:) Kíváncsi leszek.
2021. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!