Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éltetek már olyat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már olyat, hogy a párotok titeket szépnek, más nőt gyönyörűnek hívott?

Figyelt kérdés
Azért én érzem, a fokozatokat a két szó közt........

2022. jan. 11. 20:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mit nyavalyogsz. Az én pasim szó szerint ezt mondta:


"Te átlagos vagy és szerintem téged a legtöbb férfi átlagosnak lát. De ez nem baj, mert én is átlagos vagyok. Nekem megfelelő vagy. Nekem nem kéne jó nő, mert azt félteni kell."


Próbáltam kitalálni ismerősi körből, hogy akkor ki neki a jó nő. Elsőre nem találtam el, egy általam nagyon szépnek tartott csaj is átlagos volt neki. Aztán azért volt olyan bombacsaj, fenékig érő dús haj, gömbölyű fenék, bomba alak, formás mellek, na ő volt a jó nő.


Párom érvelése megnyugtatásomra:

"De nála esélyem se volt, mert gyereke van és mert mindig ott volt körülötte XY srác."

Megkérdeztem tőle, hogy érti azt, hogy nála esélye se volt, hiszen amikor a csaj az ismerősi körünkbe bekerült, mi már együtt voltunk.



Ehhez képest amit neked mondott a párod...:DDD Hozzáteszem, ugyanaz van mögötte:

1. Nem szerelmes és nem te vagy álmai nője, az ezzel kapcsolatos elégedetlenségét érzed (mást dícsér, megkérdezi, miért nem öltözködöl úgy, miért nem hordod úgy a hajad... )

2. Bántalmazó kapcsolat az önbizalmad teljes tönkretételére.

2022. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Te még vele vagy?
2022. jan. 11. 20:54
 13/25 anonim ***** válasza:
15%

11, Ez még nem bántalmazó kapcsolat amit leírsz.

Nem te vagy álmai nője, igen, de ettől még nem bántalmazó, főleg nem aljas szándékkal.

2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Még ha így is van, hogy mások szerint van nálad szebb...Aki szereti és tiszteli a párját, az soha nem fogja azt mondani neked, hogy figyelj csak, te szép vagy, egy másik meg sokkal szebb nálad.


Ez olyan dolog, hogy az ember gyerekénél is van szebb, okosabb, ügyesebb.De ha szereti a gyerekét, akkor soha nem mondaná neki, hogy te nem vagy csúnya, de bezzeg a más gyereke, na ő sokkal szebb, jobb, okosabb, ügyesebb nálad.

2022. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán tahó a barátod

Lapát

2022. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy nem vagyok tökéletes meg legszebb, a munkám se túl izgi külső szemmel nézve, de edzek heti minimum 3x, odafigyelek magamra, másoknak is tetszem. De én nem akarok az lenni, akivel beérik, mert jobb úgy se lesz.
2022. jan. 11. 21:21
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Attól heti 3 szor edzel stb stb

Meg nem azt jelenti h jol is nézel ki...

A kisugárzás az a fontos nem a külső

2022. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

12-es, nem tudtam ebből kiszabadulni. Bánom egyébként, de nem lett volna senki helyette. Így meg legalább van családom, egy aranyos kislányom, nem az üres házba megyek haza.


Voltam azóta gyönyörű is, 10 évvel később, amikor megjelent a színen valaki más, egyből gyönyörűnek bírt látni.

2022. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az természetes, hogy vannak szebb lányok mint te de minek kell ezt így mondogatni? Talán te kérdezed? Le akarja rombolni az önbizalmad, hogy még véletlenül se hagyd ott? Ez szánalmas. Én ha szeretek valakit vigyázok, hogy ne sértsem meg mert fontos számomra.

Nekem volt olyan barátnőm aki ódákat zengett nálam magasabb, férfiasabb pasikról. Az elején nem vettem bántásnak de amikor már majdnem naponta talált valakit aki valamiben jobb volt nálam egyszerűen megelégeltem. Hasonlóan lenézte az összes programozót (én is az vagyok). Szerinte mind antiszociálisak. Ezt mondogatta állandóan pedig tudta, hogy én is az vagyok. Ezek után még csodálkozott amikor azt mondtam, hogy szerintem nem illünk össze :))).

2022. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%

A rajongás hiányzik érted. Én megértem, szerintem is fontos, hogy a szerelmed mások fölé helyezzen. Én így teszek a párjaimmal és ezt is várom. Ennek ellenére nekem is volt exem, aki sosem értette miért mondják neki, hogy mennyire szerencsés.. Aztán ejtett, és most egy nálam kevésbé szép lányért rajong teljesen.


Én kilépnék ebből a kapcsolatból. Lehet, hogy nem direkt bántalmaz, de sok bántalmazó azt hiszi, jó az, amit cselekszik, attól még bántalmazás. Pl nevelési céllal ütni a gyereket, tipikusan ilyen.. ők jót akarnak, hogy tanuljon belőle. Szavakkal is ez van, ő csak megmagyarázza neked, miért okés az, ha másokat vonzóbbnak lát nálad.


Felejtős.

2022. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!