Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van élőben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van élőben? Ha webkamerán keresztül bejövök neki, gyönyörűnek tart. Hogyan talizzak vele úgy hogy a szüleim nejöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 30. 00:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok kb.:D Csak én mégcsak 2 hónapja msnezek a sráccal.:)

Szerintem ha camon bejössz neki, akkor élőben is. Kivéve ha pl direkt nem mutattad az egyik oldaladat, mert van ott pl egy hatalmas anyajegy:D de akkor is nagy esélye van annak, hogy bejössz neki élőben is. És valószínű, hogy Ő is belédzúgott, ahogy Te belé...akkor meg már majdnemhogy mindeggy, hogy egy kicsit más vagy, mint camon. De van, aki élőben szebb, és lehethogy élőben mégjobban fogsz neki tetszeni!:)

Nah szóval sztem nagyot csalódni így már nem lehet, hogy camon láttátok egymást.


A szülőkről pedig csak azt tudom ajánlani, hogy ne titkolózz előttük.:/ Nekem a volt barátommal ugyanez volt a helyzet - ahogy leírtad! Én is titkolóztam, de később egyre csak rosszabb lett... gátlásos voltam, nem mertem az utcán csókolózni vele, mert féltem, hogy véletlenül meglátnak.:D SZóval egyre rosszabb lett a helyzet. Ezért is fogom a mostani srácot már a legelején ismertetni a szüleimmel. Jó, tudom, úgysem fogadod meg a tanácsomat... nekem is mondta valaki ugyanezt, de én is eltitkoltam.:D Majd úgyis tanulsz belőle és a köv. barátodat elmondod (ha esetleg ez a kapcsolat nem működik...). Nah szval ha mégis el akarod titkolni a szüleid elöl, akkor mondd azt, hogy az egyik bnőddel mész ide vagy oda. Mást nem nagyon tudok ajánlani.

Sok sikert a talihoz!;)

16/L

2009. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyértelmű, hogy bejössz neki, emiatt ne aggódj. A találkozás az már neccesebb. Igazából én sem szoktam a randizgatásaimat a szüleimre kötni, de szerintem ezzel a fiatalok nagy része így van. Olyan volt már, hogy egy srác másik városban lakott, mint én, de akkor is lejött az én városomba. Esetleg ezt nem lehetne megoldani? Mármint, hogy az illető lejön a te lakhelyedre? Lehet, hogy maximálisan megbízol benne, de talán akkor is jobb lenne, ha inkább ő jönne le hozzád, ha a "kiszemelt" városba elutazna, akkor nyilván a te lakóhelyed sem lenne probléma neki. És akkor a szüleidnek is mondhatnád, hogy átmész a barátnődhöz pár órára, vagy valami egész napos programot kitalálsz és azzal az indokkal elmész, de így, hogy még utaznál is...én ezt hasonló helyzetben nem vállalnám be.
2009. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
87%

Jajj he te lány!!!

Én azt mondom hogy ne találkozz vele olyan helyen ami mindkettőtök lakóvárosától távol van mert .... hát lássuk be nem célszerű.

MSN-en meg bárki írhat.....szal érted.

Én azt mondom neked hogy nem bízz meg benne mert te egy klaszikus naiv lányka vagy aki olyan könnyő paliravenni mint egy vak náthás kutyát.

A srác ha ilyeneket írkált neked hogy: "nem birok veled betelni" vagy egyéb szánalmas sabloddumát akkor inkább hagyd a fenébe, a saját biztonságod érdekében. De komolyan!!! Sok olyan embert ismerek akik a közbiztonságot szolgálják ...és ........hát elég sok rémtörténetet hallottam. Először hagyd hogy a szüleid is megismerjék DE KOMOLYAN. Elég hogy ha csak az arcát látják addig amig bejön a házba amig fésülöd a hajad vagy a cipődet felhúzod. Csak köszönni jöjjön be vagy valami...

DE KOMOLYAN!!! Van egy kishugom, igaz még csak 5 éves lesz 5-én de már előre tudom hogyan kell az ilyen illetőket kezelni. Se a hugomnak se a srácna ne legyen kellemetlen de ha kell lekoptassam a kishugomról.

Az ég szerelmér kérlek legalább csak 5 percet töltsön együtt a szüleiddel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
kösziszépen=) jófejvagy.:D de elakarom am mondani majd a szüleimnek csak az első taliról nemszeretnék majd beszámolni =$ ^^
2009. júl. 30. 00:41
 5/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
94%
DE KOMOLYAN!!!
2009. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

szija 00:41 es!! ^^

köszi h féltesz. de tényleg komolyan mondom h amennyire tudok bízok ebben az egészben mert ha nemtudjuk megoldani az msnezést akkor sms ekkel bombázzuk egymást :D és sztem valaki nemtartanarám ekkora igényt hogyha csak játtszadozni szeretne velem érzelmileg meg hazudozni. ahogy említettem 4 hónapja minden nap órákig dumálunk és nemtudjuk megunni^^ és az első taliról nemszeretnék beszámolni de a következőről igen ^^ és majd persze beis akarom majd mutatni szüleimnek. de most még azértnemszólok senkinek a családba mert nemakarok rontani a helyzeten mivel ez egy titkos tali lesz:D ^^ amit mind2en alig várunkmár ^^ :D

2009. júl. 30. 00:46
 7/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%

Ne számolj be csak tudjanak róla. A francba ez nem játék értsed meg!!! Én is képes lennék bármien lányt MSN-en keresztül elcsábítani <legalábbis a korosztályomból>. Bármeik srácna menne.

EZ NEM JÁTÉK!!! RENGETEG LÁNYT ERŐSZAKOLNAK UGYAN ÍGY MEG CSAK NINCSEN MINDEGYIK A CIMLAPON DE ATTÓL MÉD EZRÉVEL VANNAK ILYEN ESETEK!!!

2009. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%

Az hogy hónapokig SMS megMSN az csak egy dolog. Egy ilyen dolgot hónapokig is tervezhet az ember.

Rengeteg pedofillal is beszélgettem már. Ismerem a múfajt!

Ugy sem fogod azt csinálni amit írok tudom.

Szal nem arra kérlek hogy ne találkozz vele, hanem arra hogy ne kövess el ostobaságot és a saját városotokban találkozzatok amit sanda gyanum szerint nem ismer nyira vagy egyáltalán és ezért kell az a köztes város.

Vag kitudja? Honnan tudod biztosan hogy nem odavalósi???

2009. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

egyébként annyit tudnak h msnezünk mert lebuktam egyszer ahogy ígyhagytam a gépet az msn beszélgetőablakunkal együtt :/ éshát bevallom nemnagyontettszett anyámnak de első ránézésre nemlehet elítélni csak úgy valakit. én bízok benne. és nemhiszem h megerőszakolna.

elég belenézni a szemébe kamerán keresztül amikor mondom neki h nézz bele h hagylássam a szépszemedet =$ jajj annyira aranyos. meg csak mosolyognitudunk ha bevan kapcsolva a kameránk ^^ annyirajó. és persze ez ígysem mehet örökké h csak az msn. mert talizni kell minél hamarabb.

2009. júl. 30. 00:52
 10/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%
Azért nyugtass meg hogyha taliztok akkor egy privát e-mailban jelentkezel.
2009. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!