Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex van köztünk, hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex van köztünk, hisz régóta barátok vagyunk, én viszont lassan kezdek beleszeretni holott megbeszéltük nem tesszük tönkre a barátságot. Nem akarom őt elveszíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valaki az mondta volna szakközép 2-ban hogy mi ketten egyszer összejövünk, mosolyogtam volna, azóta barátok vagyunk. 8 év telt el. Szuper pasi lett. Egy este ott voltam nála....minden megtörtént ami férfi és nő között megtörténhet.
2010. szept. 8. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nehéz ügy... mert ha elmondod, de nem szeret, lőttek a barátságnak... de ha ő is szeret, együtt lehettek. ha meg nem mondod el, akkor szenvedsz.
2010. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Alapból milyen barátság az, amikor a két fél között szexuális kapcsolat van? A szexualitás a két ember közti erős köteléket pecsételi meg, ami már több mint barátság...baráti szex csak a filmekben van. Tehát, ha már 8 éve a barátod, tökéletesen ismered a fiút. Gondolom nem szexeltek 8 éve, ez most alakult ki...ennek valamiért meg kellett történnie, ez azt jelenti, hogy többet érez mint barátság.

Bocsi az összevisszaságért, remélem azért érthető voltam.

2010. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen most alakult ki kb 2 hónapja. Mindenesetre azt hiszem erőt veszek magamon és megpróbálom a ,,szerelmet,, elfojtani. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. szept. 8. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

szerelmet nem lehet elfojtani, arra ne is számíts, h így minden rendben lesz. én is próbáltam ezt, de hosszútávú szenvedést okozott. ha lefektettétek a szabályokat - h nem teszitek tönkre a barátságot - akkor nem kéne többet szexelnetek, sőt sztem az is jót tenne, ha egy ideig nem keresnétek egymást.

remélem nem voltam nyers, saját tapasztalatból beszélek és még egyszer nem létesítenék szexuális kapcsolatot azzal, akit a barát barátomnak nevezek.

2010. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan az az eset, amikor eltévedtek a szavakban.

"nem tesszük tönkre a barátságot" Mi a fenéről beszélsz, elvégre dugtok!!! Csináld azt, amit az érzéseid diktálnak, a többit szard le. Miért kell kitalálni akadályokat magatoknak, mint a "barátság"?

2010. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!