Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az baj hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az baj hogy valakinek túl szép (relatív persze) a barátnője?

Figyelt kérdés
vannak nálam sokkal szebbek és én nem tartom magam tökéletesnek meg húú de csodálatra méltónak sem, viszont elégedett vagyok magammal. az ismerősei közül ketten is voltak akik úgy kezdték mikor először látták velem, hogy "milyen gyönyörű szép barátnőd van".. mutatni nem mutatott semmit nem is nagyon reagált, elütötte valamivel. meg volt olyan hogy utcán mondtak hasonlót, mikor kézenfogva mentünk. akár örülhetnék is neki, de inkább kínos, meg picit sajnálom is őt. de ugye azért ilyenért nem hagy ott?
2010. szept. 8. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
She's out of my league :P Nézd meg
2010. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ;)
2010. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze majd otthagy egy csúnyábbért, hogy azt mondhassák: "na, látom rájöttél hogy neked ronda lány való" és akkor majd jobban érzi magát. XD Ezt te sem gondolgatod komolyan. XD
2010. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Összejött veled, nem?
2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ő nem béna se csúnya:D sőőőt. én meg nem vagyok túl jó:D
2010. szept. 8. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szép lánnyal én nem mernék speciel kezdeni, könnyen talál magának jobbat...
2010. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen probléma nem merül fel :) Persze a barátom szerint nagyon szép vagyok. Egyáltalán nem vagyok egoista, tényleg nem vagyok csúnya, néha még szépnek is találom magam, de szerintem inkább vagyok aranyos mint szép :D Ha meg valaki megdicséri a külsőmet, akkor dagad a melle a büszkeségtől, hogy én őt választottam :D Én pedig annak örülök, hogy büszke rám :D
2010. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogja fel pozitívan!! pl. így.: Még jó, hogy ilyen szép a barátnőm, különben dughatnám egyedül!! :D:D
2010. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!