Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha valakinek nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha valakinek nem olyan szép az arca de nagyon igényes attól még megtalálhatja a párját?

Figyelt kérdés
Próbálkoztak már nálam fiúk de én nem akarok semmi komolyat,mert nem tudom elhinni hogy én is kellhetek valakinek.Pedig azok a fiúk nagyon helyesek voltak,lehet épp ezért furcsa.SZerintem nem vagyok egy szépség de igényes vagyok nagyon(külsőre..)Rám mindig azt mondják hogy cukornyuszi belsőm van.Félős vagyok,de aranyosan félős.Olyan szarul érzem magam..
2011. aug. 1. 12:55
1 2
 1/14 x) ***** válasza:
Hehe ez aranyos. Ha ilyen kedves lány vagy biztosan találsz majd valakit. Mindenkinek más az ideálja. És az igényes lányokat mindenki szereti :)
2011. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatná meg? Nálad is próbálkoztak, csak te lepattintottad őket...
2011. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Muti egy képet:D itt vagy privátban
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
Nem akarsz szerelmes lenni, mert nem hiszed el, hogy veled akarnának lenni? Ez ám a logika... Hogy akarsz szerelmes lenni azon kívül, hogy valaki veled lenne? :D
2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ümmm...belsőre igényes?külsőre miért nem?

ááá bazz elzsibbadt a lábam.....

2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 jocus98 válasza:
muti egy képet privát vagy itt
2011. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ez most mit jelent, hogy nem szépség, de külsőre igényes? mert ilyenből ismerek olyat, aki csúnya mint az állat, de jó cuccai vannak, mert gazdag. külsőre igényes...

mondjuk olyan is ismerek, aki szegényebb, a cuccai nem olyan divatosak, és mégis igényes. te melyik vagy?

arc szépsége meg relatív. én pl annyira nem tartom magam szépnek, de mindig azt mondják, hogy szép vagyok, mert karakteres az arcom, egyedi, és nem az a tipikus tucatarc. így én is szépnek látom magam, ha ez eszembe jut!

te is találsz olyat, akivel kezdesz, mert érzed majd, hogy mit akar. szóval nyugi! :)

egyébként gyakran jöttek oda hozzám is régebben olyan pasik, akikről álmodni se mertem volna akkor ( nem tartottam magam szépnek, sőt) , olyan is volt köztük, aki modellkedik, tehát ténylegesen nagyon helyes. :)

engedd el magad, ismerkedj. akkor minden rendben lesz.

18L

2011. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem nem...:)
2011. aug. 1. 13:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha egy lány csúnya de jó a teste akkor nem gáz.Ha mellé még dagadt is az már gáz.
2011. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem úszunk pénzbe de azért van.Szóval igen úgy értettem,öltözködés,bőrápolás,stb,hajápolás,sportolás ilyenek.
2011. aug. 1. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!