Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent nektek a minőségi idő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nektek a minőségi idő?

Figyelt kérdés

Miket szoktatok csinálni ami nektek a minőséget jelenti?

Nyilván az egymásra figyelés alap..


Ha kapcsolati gondotok volt akkor ezek után mennyire lett másabb a kapcsolatotok?


2022. jan. 13. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mélyenszántó beszélgetések és viták, kirándulás alatt közös élmények, hülyéskedés amiben eltudod engedni magad, közös főzés, kiadós és kielégítő szex.
2022. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azt jelenti, hogy nem csak tespedünk egymás mellett a kanapén a tévét bámulva, hanem hanem valami olyan dolgot csinálunk, amivel építjük egymást és a kapcsolatunkat.

Gyakran ez valami nem hétköznapi programot takar, amire mindketten vágyunk vagy ami kicsit kilibbent a hétköznapokból, esetleg a komfort zónánkon kívül esik.

Habár sokszor nálam már az is minőségi együtt töltött időnek számít, ha kicsit lelassulunk, a tévét kikapcsolva, a telefont félrerakva megiszunk együtt 1 pohár bort és elmélyülten beszélgetünk, csak és kizárólag egymásra koncentrálva.

Szerintem ha sikerül ilyen alkalmakat összehozni, amit kölcsönösen minőséginek érzünk, mindenképpen javul/erősödik a két ember közötti kapcsolat. (Persze már ez is nehéz lehet, hogy mindketten ugyanannyira élvezzük ezeket az órákat/perceket.)

Még azt hozzátenném a véleményemhez, hogy nekem például ez kiemelt fontosságú bármilyen fontosabb emberi kapcsolatomban, nekem ez a fő szeretetnyelvem.:)

24/N

2022. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bármi lehet minőségi idő, ami kettesben telik

még TV nézés is lehet az

2022. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy csak rám figyel. Mindegy, mi az. Lehet az ágyon fekve összebújás is szótlanul. Beszélgetés. Közös filmezés. Elmenős programok.


Exemnek az jelentette a minőségi időt, hogy ő játszott a gépen, én meg egy légtérben voltam vele és telefont nyomkodtam vagy sorozatot néztem :D Tényleg sokat találkoztunk, de csak nála lehetett és csak ilyen felállásban. Nem is értem, hogy gondolta, aztán csodálkozott, hogy a többszöri sikertelen megbeszélés után szakítottam vele.


Ha nem együtt éltek, ne legyen már ilyen, ha csak pár napot vagytok együtt, azt is szabadidőtökben, akkor legyetek ténylegesen együtt, ezt mindenkinek mondom :)

2022. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, aminél nem azt érzem, hogy hasznosabb dolgot is csinálhattam volna helyette.
2022. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 4-es mondta: 100%-ban egymásra - esetleg a közös tevékenységre - figyelünk.
2022. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Akármi, ami: 1.) Örömet okoz 2.) nem csak döglincelünk egymás mellett, hanem EGYÜTT csináljuk 3.) élményt ad.
2022. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mindenkinél mást jelenthet, szóval inkább kérdezd meg az illetőt, hogy neki mit jelent. :D Ha a másik szeretet nyelve a minőségi idő, lehet jobb tőle a kapcsolat, természetesen.
2022. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!