Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig harcolnál a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig harcolnál a kapcsolatban hogy legyen minőségi idő, legyetek többet együtt heti 1, 2 nél es ha nem megy, mikor engednéd el? Mikor múlik el a tűz es a szerelem a szenvedő félből?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik már az, hogy alapvetően a párom mintha nem akarna velem lenni.

Introvertnek tűnik de nem az, millio spanja van, szocialozált stb.


Folyamat nekem ő hiányzik, másokkal (barátok etc)próbálom betölteni azt az űrt, hogy nemhogy együtt sem élünk, de csak heti egyszer kétszer vagyunk együtt.


Szenvedek. És még mindig elborítja az agyam a szerelem. Nem tudok kilépni.

Lassan 1 éve megy ez.


Mikor mitől lehetek már hideg érzéketlen, aki szimplán szakit es vissza se néz, és elege volt, hogy egy érzéketlen faembert szelidít?


Miért szerelmes az ember az önkínzásig is, és még azon is túl?



2021. aug. 16. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok..de eljon az a pont ami kirobbantja a benned lévő feszültséget ami után már semmi nem fog érdekelni és lépsz..lehet ez a pont egy banális dolog miatt is pl miért nem tette helyére a kulcsát ..
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha harcolni kell màr rég rossz, tök mindegy hogy azért mert ő nem hajlandó találkozni, vagy azért mert te nrm érted meg hogy a suli, jövő, sport jelenleg fontosabb. Egy működő kapcsolatban ezeket meg lehet beszélni normálisan és kompromisszumokat lehet kötni.
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy változtat magàn a faszi ( remèlem , hogy ő az )


Vagy egyszer majd kièg a szerelem izzód.

2021. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
semeddig. Ha harcolni kell, meg győzködni a másikat, akkor ott egyoldalú a dolog.
2021. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom nálam mi működött. Férfi vagyok, én küzdöttem hónapokig, de úgy lepergett róla, mint fagyott kutyáról a sörét. A szerelmi szenvedélyemet átfordítottam magamban...hmm haraggá (most nem jut eszembe jobb szó), és úgy felszívtam a taknyot, hogy egy rövid időn belül teljesen közönyössé váltam irányába. Teljességgel hidegen hagyott a hízelgése, és természetesen szakítottam. Lehet neked jobb lenne átugrani a kínlódós részt, és egyből szakítani. Egy csomó időt megspórolnál.
2021. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. A düh és harag csírája az megvan bennem.
2021. aug. 16. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén úgy csináltam, ahogy az #5. És nem bántam meg.
2021. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos csak neked fontos. Ez legyen előtted.
2021. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már harcolni kell érte, megette a franc:(

Én amúgy harcoltam érte, megsúgom, nem érte meg. Ugyanis ha a másiknak fingja nincs, miért van Neked erre igényed, akkor még ha a kedvedre is tesz, nem sokat ér az egész.

(Azóta már az exem).

2021. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én még a heti egy vagy kettőnek is örülnék, és állítása szerint ő is. Sajnos bizonyos körülmények közénk ékelődtek, ilyen a sok munka is.

Jó ideje türelmes vagyok, de szakad a cérna.

2021. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!