Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással se beszél szinte semmit még a párja?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt a párommal.

Szinte semmit nem mond el a napjából hogy mi történt vele hogy telt stb. Hiába kérdezem. Annyi a válasz nem akar fárasztani. Alig ismerem. Nincs meg az a bizalmi kapcsolat mint más barátommal volt. Én több mintent beszéltem meg vele de mára már nem mondok én se semmit mert úgy érzem nem érdekli. Azt mondja szeret. Ezt kétlem. Akkor nem feküdnénk egymás mellett némán mint két idegen.


2022. jan. 14. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Hogy bírod vele? Tudom miről beszélsz, hozzá hasonló ember való, mint ő.

Ezek azok az emberek, aki hazajön a melóból, felmegy a padlásra, és felköti magát.

Szerintem kár erőltetni.

2022. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem akar beszélni a munkahelyi dolgairól otthon, szerintem teljesen érthető. Azokat a problémákat ott akarja hagyni, nem akar még otthon is foglalkozni velük.

Az egy ettől független dolog, hogy ha nem érdekli az sem, ha te mesélsz a magad napjáról. Ez utóbbi tényleg probléma.

Nem tudsz vele olyanról beszélni, ami mindkettőtökre vonatkozik? Hogy hogyan töltsétek a hétvégét, mi legyen másnap ebédre, mit szól ehhez a szokatlanul meleg/hideg időjáráshoz stb. stb. Vagy olvastál valami érdekeset a neten és arról.

2022. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rossz lehet. Valszeg ő ilyen, zárkózott és nem találkoznak az igényeitek. Változni nem fog, szóval neked kell döntened, akarod - e így.
2022. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Már en se mondok semmit. Úgyse érti az meg zavar hogy mesélek és azt se tudja hogy miről. Ha mondom valamit max akkor reagál ha valami kombinatorika folytán el tud oda jutni hogy a szépségét ocsarolom (köze nincs a témának hozzá , egy telefontöltő ha tönkremegy és elmondom neki abból ki tudja hozni , ez megtörtént eset) és akkor felháborodik hogy én őt szidom.


Így marad az igen és nem meg hogy vegyek e valamit a boltban .

2022. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom mindent elmond, a legapróbb dolgokat is. Én meg nem.

N

2022. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

1. Szereted?

2. A férfinak van egy SEMMI doboza. Abban ül, amikor éppen nem válaszol, vagy nem csinál semmit. És tényleg nem gondol közben semmire. Van erről egy könyv. A nő nem tud ilyet, ő mindig gondol valamire.

3. Az első 42 közös év eltelt. És a nejem nemcsak kibírta, hanem örül neki, hogy nem olyan emberrel hozta össze a sors, akitől nem tud megszólalni.

4. Azt mondta, velem nem lehet veszekedni. Hát nemigen. Elmondtam, első felindulásból nem mondanék olyat, ami nem lenne méltó hozzám, vagy nem tudnám teljesen pontosan elmondani a gondolataimat, amit méltónak tartanék magamhoz. Így előfordul, hogy csak 2-3 nap után kapja meg a választ, de az már tiszta, indulatmentes.

5. Kiborítja viszont az, ha egy férfi kiszívja a vérét, energiáját, csak dumál, de nem mond semmit.

6. Ha szereted, szeresd így. Majd változik ő is. Aztán vagy jobb lesz, vagy nem.

7. Emlékezz vissza arra, amikor séta közben egymás kezét fogtátok, és senki nem szólt semmit. Akkor is választottál, azzal, hogy vele sétáltál.

8. Ne verd, ne üssed.

2022. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha bizalmi kapcsolat van a nővel akk nem tekint férfiként a másikra.
2022. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!