Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom túltenni magam ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megpróbálom elmagyarázni a problémámat. Szóval a barátnőmmel (20), (én 22) már 1 éve vagyunk együtt. Egy háztartásban is élünk. Van egy nagyon jó fiú barátja, akivel már előttem is beszélgetett, hívásoztak meg nagyon jól elvannak, viszont nem találkoztak és nem is akarnak. Kikötötték, hogy csak barátok maradnak, igazából az egyik fél sem akar többet a másiktól. Én ezt el is fogadom és bízom benne. Az elején állandóan zavart, hogy vele beszélget, mindig kíváncsi voltam, hogy mi a téma stb. Ez egy idő után elmúlt és abba hagytam pár hónapig, most meg megint újra elő jött ez a hülyeségem és egyre súlyosabb. Mai napig ugyan úgy beszélgetnek, el vannak, amikor én nem is vagyok otthon, mert ugye dolgozom. A fő problémám az, hogy engem zavar, hogy ők beszélgetnek, mert tudom, hogy sokszor jobban el beszélgetnek, mint én a saját barátnőmmel. Ezen kéne túltegyem magam, hogy ne zavarjon semmi ilyen dolog, de nem tudom hogyan, vagy mit tudnék ezzel kezdeni. Volt már ebből pár veszekedésünk, majdnem szakításunk is, hogy állandóan kérdezgettem, hogy mit beszéltek, sokat beszéltek e stb. Amolyan kicsit beteges féltékenykedés, de valahogy annak sem érzem, mert tudom, hogy szeret a barátnőm és attól, hogy ők néha jobban elvannak, az nem változtat azon, hogy én kellek neki. Én ezt el is hiszem neki, csak valamiért nem tudom elengedni ezt a dolgot, hogy ők szinte testvéri szinten jóban vannak és beszélgetnek. Remélem tudtok nekem segíteni :)

2022. jan. 14. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Bárkit zavarna egy ilyen helyzet, őt is, ha fordítva lenne. Fiatalabb korban vannak ilyen haverok, nekem is voltak. Aztán 30 felé kikopnak, komoly kapcsolatok, család miatt, ilyesmi. A srác valszeg szerelmes a barátnődbe (gondolom egyedülálló) és próbál a friend zone által a közelében maradni. Hozzátok össze valakivel.
2022. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz aki le fog szólni, hogy ez beteges meg mit féltékenykedsz stb, de az igazság az, hogy nagyon meg tudom érteni az aggodalmadat. Az, hogy látom, hogy a másik jól érzi magát valakivel, az odáig nem probléma, de ha folyamatosan az lenne az élményem, hogy azzal a másik féllel sokkal vidámabb, felszabadultabb, és többet beszél, akkor bennem felmerülne a kérdés, minek van egyáltalán velem?


DE: ugyanakkor azt is tudom és elfogadom, hogy lehetnek olyan barátok, akikkel az ember több mindent meg tud beszélni. Nyilván ha ellenkező nemű, az zavaró és kellemetlen gondolatokat ébreszt.

De emig kettőnk között minden rendben van (!), Addig én nem csinálnék ebből problémát

2022. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, a srácnak már éppen kialakulóban van egy kapcsolat, ami jó hír, ez által nem tudható ez annak a ténynek, hogy szerelmes lenne a barátnőmbe.

Egyébként meg ezen kívül minden rendben köztünk, csak ezt az egy dolgot kéne elfogadnom, hogy eljusson az agyamig és felfogjam, hogy ennek nem kéne zavarnia.

2022. jan. 14. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Egyébként ha már itt tartunk, engem az nem zavar, hogy valakinek tetszik a barátnőm, urambocsá' szerelmes belé, amíg ez plátói és persze a barátnőm ezt tudja kezelni és nem akar átpártolni ahhoz a másikhoz, szóval összességében ha ennek nincs hatása a mi kapcsolatunkra.
2022. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok, próbáljam figyelmen kívül hagyni, ahogy/amit beszélgetnek, amíg ez nincs kihatással a kapcsolatunkra, nem változik a viselkedése stb, addig nincs baj.

Csak alap én ilyen kíváncsi személyiség vagyok, hogy mindig tudni akarom, hogy miről beszélgetnek, hogy érdeklődik e felé stb ;D

2022. jan. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!