Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak felnőtt önállóak érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak felnőtt önállóak érdekelnének hogy nektek konkrétan mit nyújt a párotok amivel segít, vagy több vagy?

Figyelt kérdés

Nekem olyan fura, hogy felnőve dolgozo nőként albérletben élve, szinte minden párom mellett egy ingyen..nak érzem magam.


Felmászkálnak hozzám szexre, vagy en hozzájuk, nagy szabadidőnk sincs együtt a munka miatt, anyagilag, vagy tervezés szinten sem nyujtanak semmit (nem motiváltak összeköltözni, vagy együtt gyűjteni, vagy bármi), nem segitenek a lakásban se megjavitani semmit, nem kapok semmit tőlük az életben sem, azon kivul hogy elmondják, hogy szeretnek.


Valahogy állandoan komolytalannak látom a kapcsolataimban a férfi oldalt. Nem haladok fehkodok velük semerre, csak nekem vannak terveim céljaim velük, ők meg elvannak így.

Feljön nálam alszik szex reggel lelépnek vagy én lépek le.


Es van a körítések. Beszélgetunk, foglalkoznak a kis lelkemmel ha akarok egyet vacsorázni pl akkor elvisznek. Es ennyi.


Hogyan törjek ki ebbol?


A mostani mellett is én érzem magam kellemetlenul mintha kihasználna vagy használgatna csak es mintha azert vallana szerelmeket hogy megkapja.



2022. jan. 14. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Lehet vele tervezni

Jó társaság

Számíthatok rá, ha baj van


De én nem kiegészítőnek kerestem párt... A párkapcsolat nem arra van, hogy a hitvány szutyok életed vele lapátoltasd össze, hanem hogy az amúgy is kellemes napjaidat mégszebbé tegye és csapatban többre legyetek képesek.

2022. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem, miért hívod párkapcsolatnak ezt. Üvölt róla, hogy szexkapcsolatban vagytok. Az embernek a párja a társa, nem ilyen néha elővevős valami.
2022. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Egy párkapcaolatbam a felek társak egyutt eveznek az életben. Ne forgasd ki arra h nekem a hitvány életemen kellene hogy javitsanak. Nem díszpintyeket keresek.



2."Üvölt róla, hogy szexkapcsolatban vagytok. "


Ezért is lennék kíváncsi arra hogy Valódi párkapcsolatban mit nyújt a másik? Miből látnám azt, hogy ez párkapcsolat és nem szexkapcsolat?

2022. jan. 14. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csupa pozitívum. A legfontosabb,hogy hisz bennem. 10évig ugyan ott dolgoztam. Jó iskoláim vannak és sok végzettségem. Mégis egy egyszerü munkas voltam. Addig tolt ameddig egy nagy cégnél középvezető lettem.

Sokszor ő húz le a földre, én képes vagyok a végletekig tervezni. Nagyon elrugaszkodok a valósagtol.


Közösen találjuk ki,hogy merre menjünk kirándulni.

Egy húzós nap után amikor nézzük a tv-t vagy ő vagy én kezdem el masszírozni.

Folyamatosan támogatjuk és bátorítjuk egymást.

Vannak neha hullamvölgyek,de nem csupan szexkapcsolatban élünk.

Inkább nevezném viccesnek az életünket, pl úgy takarítjuk a szekrény tetejét,hogy a nyakamba veszem, fogom a porszívót ő meg szívja a port.

Anyósjelölt egyszer véletlen meglátott: "ti bolondok vagytok"


Néha viccből elhívom randizni. Felöltözik szépen és elmegyünk a tescoba, néha pesig azthiszi viccelek és étterembe megyünk.

Nekünk beleférnek ilyenek.


Nem is tudnám elképzelni azt ami neked van.

Inkább cinkostársak vagyunk, amikor valami összejövetel van és egymásra nézünk tudjuk,hogy mit akar a másik.


Szintén házimunka,de én lazán főzök és mosogatok, cserébe ő ruhákat mos...

Mindemellett persze lelki biztonsagot nyujt, egész nap beszélünk messengeren keresztül, nem kell titkolózni. Ő mehet a lanyokkal bukizni én mehetek a srácokkal kikapcsolódni. Bízunk egymásban, talán egymás legjobb barátai vagyunk.

Ő az én biztonságos helyem, a lelki támaszom....

2022. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag, karrierben, lakhatásban, életcélokban semmi olyat nem tudott volna nyújtani, amit ne tudnék magam előteremteni, tehát ez egyáltalán nem volt sosem szempont. Nincs szükségem senkire, de én ezt tartom normálisnak, velem se szükségből legyen valaki, mert annál nincs lejjebb.

A párommal nincs szükségünk egymásra, ami a legjobb, mert ezt azt jelenti, hogy azért vagyunk együtt, mert szeretünk együtt lenni. Szeretjük egymás társaságát, érzelmi támaszt és biztonságot nyújtunk egymásnak, feldobjuk egymás napját, biztatjuk és támogatjuk egymást a terveinkben, sokat nevetünk, cinkostársak vagyunk és legjobb barátok, kielégítjük egymás vágyait. Ennél nekem nem kell több, de neki sem, különben nem lennénk együtt 10 éve :D Összeházasodtunk és vettünk közösen egy házat, de ezt egyedül is megtehettük volna - na jó, a házasságot pl. nem, bár manapság :D Én nem is terveztem soha ilyesmit, sosem görcsöltünk rajta, aztán teltek az évek és eljött egy pont, amikor ez volt a legpraktikusabb lépés és akkor megléptük, ennyi.

Én kifejezetten utálom azt a hozzáállást az élethez, amikor valaki kényszeresen mérföldköveket pipálgat és ha valami nem "lépi a szinteket" az átlagos tempóban, akkor az egész elveszetegett időnek minősül.

2022. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom, lelki támasz, tudom, hogy bármikor számíthatok rá, és jó vele lenni. Nem csak szex miatt, hanem élvezem a társaságát, és úgy érzem, mellette jobb emberré válok.
2022. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy te egyáltalán nem vagy szerelmes. Mi bajod a szeretkezéssel, a beszélgetéssel, a közös programokkal?

TE mit nyújtasz? Mész át hozzá mosogatni meg tapétázni?

Miért nem egyszer te mész, egyszer ő jön? Így kiegyensúlyozott lesz az is, hogy ki mennyit költ pluszba, kinél több a rezsi.

Közös jövőt, közös anyagiakat komoly ember egyáltalán nem tervez pár hét ismeretség után. Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy egyszerűen csak korai.

De ha te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, nem várod, hogy együtt legyetek, nem élvezed, ha egy esős hétvégén csak otthon vagytok, akkor nincs sok értelme az időt húzni. Úgyhogy az első kérdés ez, amit tisztáznod kell.

2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Mit nyújt nekem:

- Már az jó érzés, ha vele vagyok. A jelenléte megnyugtat, ellazít, sokat nevetünk, jól érezzük magunkat együtt.

- Néha besegít a takarításban a lakásban. Ő kertes házban lakik, szóval én meg a ház körüli dolgokban.

- Finom kajákat csinál. (Én is neki.)

- Ha problémás helyzetbe kerülök, segít átgondolni. (Én is neki.)

- A mindennapi dolgokat elmeséljük egymásnak és kiadjuk.

- Egyébként, bármire megkérhetem. (Ő is engem.)

- Isteni vele a szex.


Az, hogy te képtelen vagy normális férfiakkal is ismerkedni, az leginkább a te hibád. Egy csomó férfi nyújtana olyat, amire vágysz, csak valószínűleg neked ők nem elég "jók".

2022. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szoval mint vmi uzlet? Ha en adok ő is meg ilyenek?


Engem nem ez erdekelne.

2022. jan. 15. 11:02
 10/10 A kérdező kommentje:

"Az, hogy te képtelen vagy normális férfiakkal is ismerkedni, az leginkább a te hibád"


Ezt nem ertem

Mindig van barátom es normalisak.


Csak nekem fura

2022. jan. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!