Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már ezt? Szakítanál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már ezt? Szakítanál emiatt?

Figyelt kérdés

Barátnőmet lassan egy éve ismertem meg, 2 hónapja járunk. Viszont nem érzem azt, hogy szeretne, de még azt sem, hogy fontos lennék a számára. Olyan, mintha azért lenne, mert minden megvan bennem, de mégsem szerelmes/szeret. A minden alatt arra gondolok, hogy jóképű vagyok, sportos, jó egzisztencia (jó fizetés, saját lakás, saját kocsi), tanult/diplomás, fényes jövőkép, mindig pozitív, a tenyeremen hordozom, eddig velem a legjobb a szex neki (az ő szavai szerint), hűséges, és nekem mindenben ő a legfontosabb. Tehát olyan, mintha semmi érzelmi kötődése nem lenne, de vagyok annyira jó helyzetben, hogy "meggyőztem", hogy velem legyen.

Voltatok már így? Szakítanál emiatt?


2022. jan. 16. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem érzem azt, hogy szeretne, de még azt sem, hogy fontos lennék a számára."


Talán ki kéne fejtened, milyen dolgokból érzed ezt.

Hogyan viselkedik veled? Mit hiányolsz a hozzád való viszonyulásából?

2022. jan. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen voltam hasonló helyzetben, de én biztos voltam benne, hogy nem szeret, ezt érzi az ember. Ha már felvetődik benned az elég baj. Egyik nap szóba hoztam, hogy egyedül szeretnék lenni egy picit, mert folyton együtt vagyunk és kell egy kis magány. Nem volt ellenére, csak hogy azóta sem keresett és én sem őt. Ennek 4 éve.
2022. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne leülni beszélgetni. Nem mindenki tudja (ugyanúgy) kimutatni, hogy szeret.

Milyen a kapcsolat? Jókat tudtok beszélgetni? Értitek egymás humorát? Passzoltok az ágyban minden téren? (Gyakoriság, hevesség, méretek, perverz vágyak, stb.)

Miből gondolod, hogy nem szerelmes? Mit hiányolsz? Ez nem egy érzés, hiszen ezt ő érzi, és nem te, hanem egy gesztus, egy viselkedési minta. Lehet, hogy az előző barátnőd túlságosan rajongott, és most ezt várnád. (Meglehetősen el is vagy szállva magadtól.)

Még az is lehet, hogy ezt valójában te érzed, és kivetíted rá. Elvégre egy kis bizonytalanság elég, hogy szakíts gond nélkül, tehát részedről sincs szerelem meg ragaszkodás.

2022. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem szeret? Mitől éreznéd úgy, hogy szeret? Próbáltál vele erről beszélni? Mit mondott?
2022. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ami Neked hiányzik ebből a kapcsolatból? Nem fejezi ki az érzelmeit irántad? Nincs benne gondoskodás? Hideg?
2022. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt soha nem mondta ki, hogy szeret, vagy hogy hiányoznék neki / hiányoztam volna. Általában nem én vagyok neki az első. Ha a régi szaktársai pont összegyűlnek valahol találkozni, akkor - annak ellenére, hogy nem láttuk egymást már kb 1,5 hete - az első nap, amikor lehetőségünk lenne látni egymást, inkább a szaktársaival megy el valahova, nélkülem. Hiába beszélünk meg valamit, hogy pl x filmet megnézzük együtt a moziban, mert mindkettőnket érdekel.. ha az egyik barátnője is meg akarja nézni, és ők hamarabb eljutnak, akkor nélkülem nézi meg.

Ezek apróságok, de folyamatosan halmozódnak, ami miatt azt érzem, hogy a sokadik helyen állok nála.


"Lehet, hogy az előző barátnőd túlságosan rajongott, és most ezt várnád."

Igen, ebben van valami.


"Elvégre egy kis bizonytalanság elég, hogy szakíts gond nélkül, tehát részedről sincs szerelem meg ragaszkodás."

Dehogynem. Pont ez a baj, hogy nagyon fáj az, hogy én mindennél jobban szeretem, és nem érzem ezt viszonozva. Rossz így benne lenni egy kapcsolatban.


"Jókat tudtok beszélgetni?"

Igen, bár ez lehetne jobb.

"Értitek egymás humorát?"

Talán ez egy kicsit probléma, de nem vészes.

"Passzoltok az ágyban minden téren?"

Nem vagyunk túl perverzek, de igen. Soha nem volt még senkivel ilyen jó a szex, nagyon egymásra vagyunk hangolódva, nagyon kielégítő mindkettőnknek.

2022. jan. 16. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az alapján, amit leírtál ő nem szerelmes. inkább csak jól elvan.
2022. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sajnálom, de tényleg úgy néz ki, hogy a hölgy nem annyira elkötelezett irányodba. Én a helyedben nem hagynám magam bepalizni a továbbiakban, mert azért itt írtál olyan dolgokat, melyek erősen tiszteletlenség a részéről….
2022. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem véletlenül érzed azt, amit.
2022. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor egy kis időt még talán érdemes várni. Lehet, hogy neki több idő kell. De ha abban nem azonosak az igények, hogy kinek mennyi együtt töltött idő vagy mennyi szabadság kell, az később is konfliktust fog okozni.
2022. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!