Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer a barátom szakítana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer a barátom szakítana, máskor pedig nem. Ezt miért csinálja? Teljesen összezavar engem

Figyelt kérdés
Egyszer határozottan kimondja, legyen vége, utána pedig mintha megbánná, és azt mondja szeret. Van egy dolog amiben nem értek vele egyet. Kb. óránként csinálja ezt.
2021. nov. 26. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog?
2021. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az hogy egy helyre végül úgy döntöttem nem akarok vele elmenni, és nemet mondtam rá, és ez nem tetszett neki.
2021. nov. 26. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Moziba, vagy másik országba költözni?

Marha nehéz lehet rajtad kiigazodnia, ha vele is ennyire vagy közlékeny!

Ha az első színtű a probléma, akkor a helyedben én szakítanék vele, amennyiben a második, akkor ha szeretnétek megoldható is lehet.

2021. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked arra a kérdésre lenne érdemes keresni az őszinte választ, hogy miért engedted ezt megcsinálni magaddal egynél többször, sőt "két óránként".


Ha nekem valaki azt mondja, hogy legyen vége, akkor vége lesz.


Miért vagy olyan férfival, akit nem lehet komolyan venni?


És miért teheti ezt meg veled?

2021. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ovis ez a viselkedés nem?


Ha bármibe nem értetek egyet mrg lehet beszélni, lehet kompromisszumot kötni.

Nem mint az oviba kiakadni, hisztizni.


Az oviba szoktak így dobalozni avval hogy akkor most szakitunk, aztán meg se, aztán meg is...

Miert viseled ezt el?

2021. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet amikor szakítani akar, biztos egy új nőben, utana meg rájön, hogy megsem okos dolog szakítani
2021. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!