Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanátok ha ilyen lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanátok ha ilyen lenne a barátotok?

Figyelt kérdés
20 éves. 4 naponta jár barber shopba megcsinálni a haját, 2 hetente szemöldökszedésre, szoliba heti háromszor. Bulizik kb minden nap egyetemista, most mondjuk csak kb másnaponta mert vizsgaidőszak, de piára is ha iszik mindig vagy egy 5-10 ezer elmegy/ nap. Veszi a márkásabbnál márkásabb cuccokat, most vett épp egy iphone 13-at, + egy cipőt 80 ezerért. Nagyon önimádó, napi több órát eltölt saját maga nézegetesével. Magára ennyit költ, ad de én még egy virágot meg semmit se kaptam. Nagyon ritkán meghív egy mekire például de nagyon ritka. Rengeteg pénze van ( a szülei által )de mindet csak magára költi néha jól esne ha rám is szánna valamennyit ha már ennyit költ. Ti szakitanátok vele vagy nem?

2022. jan. 4. 22:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
65 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de nem azért mert rád nem költ,hanem mert egy pojaca.
2022. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Honnan van ezekre neki kérdező?
2022. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem azért szakítanék vele mert rám költ. Hanem azért mert aki többet foglalkozik pasi létére a külsejével mint én, az számomra nem férfias. És nem, nem kell ápolatlan trógernek se lenni, de a heti fodrász meg szemöldökszedés az kicsit sok, na. Egyébként kérdező ne haragudj meg, de a kérdésedből nekem meg az jön le hogy azt gondoltad, ha ennyi pénze van majd szórja rád ezerel és most berágtál, hogy nem így van. Lenne egy tanácsom: ne a pénz alapján válassz partnert.
2022. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Mióta is vagytok együtt?
2022. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én az ilyet világ életemben messziről kerültem, nem is tudnék vele 2 szót se váltani.


Vagyis nem is szakítanék vele, mert össze se jönnék.

Azt meg neked kell tudnod hogy miért vagy vele, mit szerersz benne, es hogy emellett eltudod e fogadni ezekt

2022. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért vagy vele mert izgi h magával többet foglalkozik mint veled? Ja meg pénzes.
2022. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Van egy rossz hírem. Neked nem barátod van, hanem barátnőd.
2022. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnék ilyennel
2022. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Ez kellett neked, valszeg ez tetszett meg benne az elejen h af magara nem? De meg mindig jobb mintha igénytelen lenne mint sokan
2022. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Neked nem az a bajod a csávóval, hogy egy nevetséges, elkényeztetett kis pojáca, hanem az, hogy nem költ rád a pénzéből. Ha az zavarna, hogy egy felfuvalkodott, önimádó kis pXcsfej, akkor eleve nem jöttél volna össze vele, nemde?
2022. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!