Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

20. Évesek vagyunk mindketten.. még nagyon friss” ez az egész kapcsolat... nekem valamiért nagyon fontosak a fotók, hogy legyenek közös képeink... akár barátok/család/kapcsolat..

Az lenne a problémám röviden, hogy nem akar velem fotót csinálni, magától sose jut eszébe, pedig szóltam többször is hogy zavar.. ez addig fajult hogy lerészleteztem mennyire zavar hogy tanteremben egy random emberrel van fotója, velem pedig nincs.. és elvileg együtt vagyunk.. jó nagy nehezen akkor csinált hogy ne hisztizzek” viszont egyiken sincs rajta az arcom.. mivel besértődtem és eltakartam.. igen eddig gyerekesen hangzik.. de a lényeg, hogy feltűnt.. azóta eszébe jut hogy kellene közös fotó.. viszont kitörli az összeset. Ami zárójeles” osztálytársakkal van/exéről..azok persze megvannak..

miért csinálhatja ezt?


2022. jan. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindneki szereti nagyon irritàlo tud lenni az állandó fotozkodas, van olyan barátnőm akit bár szeretek de már utálok bárhova elmenni vele mert az esemény élvezése helyett arra figyel , hogy kismillió kép legyen ilyen olyan szögből.


Ha egyébként pl szülők, barátok előtt felvállal akkor nincs miért aggódnod.

2022. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány fotót készítettél magatokról eddig?
2022. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#Millió kép nem kell de eseménynél” minimum 5-8.. nekem másképp fontos, szeretek nosztalgiázni, internetre semmit nem posztolok.


2#egyet.. de ez is akkor volt amikor ((hisztiztem”)) és neki ez sincs meg, csak nekem, el sem kérte...

2022. jan. 16. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl jó.
2022. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ez az egy problémátok van?
2022. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan törli ki őket?
2022. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5# mivel nagyon friss kapcsolatnak számít.. igen.


6# galériájából..

2022. jan. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!