Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, visszamennétek? Nagyon nehéz helyzet.

Figyelt kérdés
Feleségemmel két hónapja szakítottunk, elhagyott, mert neki lett új pasija. Néha mégis összejártunk szexelni, és volt, hogy nem védekeztünk. Tudom, felelőtlen hülye voltam, de már mindegy. Pár napja felhívott, hogy terhes, és szinte biztos tőlem van, az új pasival szakítani akar. Elvetetni nem akarja, és nem tudom, mit tegyek. Ha visszamegyek úgy, hogy mással volt hónapokig a mi házunkban az nagyon megalázó lenne. Viszont szeretem még, és ha tényleg enyém a baba, akkor illene visszamennem, nem akarom cserben hagyni. De ez ugye csak szülés után derül ki. Tanácstalan vagyok, és tudom, én voltam iszonyatosan felelőtlen 30 évesen, de visszacsinálni nem tudom.
2022. jan. 16. 18:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mennék vissza.
2022. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Nőként írom, nem mennék vissza.

Ne alazd már le magad !!!’

2022. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
43%
Most már vállald. Ha ahhoz volt gyomrod, hogy egy másikkal együtt használtad, akkor ehhez is legyen.
2022. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mennék vissza. Akkor támogatnám (a gyereket) ha kiderült, hogy kié...
2022. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék vissza, ha megszületett a baba csinálnék genetikai vizsgálatot, és természetesen anyagilag, és minden más módon elismerném.
2022. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy ismerősöm akivel hasonló történt. Összejött az exszel, megszületett a baba aztán a DNS teszt megállapította hogy nem az övé, de még csak nem is a pasijáé akit az ismerősömmel csalt hanem azon kívül kúrta a csajt más is :) Ne menj vissza hozzá, de ha a gyerek a tied akkor majd neveld tisztességesen. Ennyi.
2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%

fura egy gusztusod van, hogy tudtad más is bele rakja a farkát és mégis kívántad...köp

és nem.

ilyesmire nincsen bocsánat és ilyen gusztustalan embernek nincsen helye normális ember életében!

2022. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Ez tényleg kamuszagú. De ha nem, akkor el kell dönteni. Ne hallgass itt senkire, magad döntsd el.


Miért jártatok össze?

2022. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

"Pár napja felhívott, hogy terhes, és szinte biztos tőlem van"


Ha téged elhagyott, majd mégis visszajárt szexelni, akkor simán hazudhatja, hogy tied a gyerek! Én valahogy ezt kétségekkel fogadnám, szóval ha lesz apasági, és tényleg a tied, akkor majd lehet agyalni azon, hogy hogyan tovább!?

2022. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

9.-es így igaz. Ha sikerült teherbeesnie akárkitől, akkor is gondolom szívesebben neveltetné a kérdezővel a gyerekét, akivel együtt volt jó ideig, mint egy kvázi idegen pasival.

Ne legyél hülye kérdező, nem tartozol neki semmivel, egyedül a gyereknek HA a tiéd.

2022. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!