Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy abszolút nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk kisbabával 2 és fél hónapos a fiunk.

A férjem egyre többet telefonozik.

Munka után, WC-n, hétvégén, és már reggel is kávézás, osszebujas helyett.

Gorgeti a face-t, játszik.

Én nagyon unom.

Kértem már viccesen, komolyan volt 1 napos mosolyszunet is emiatt de ugyanúgy itt van "köztünk".

Úgy gondolom hogy egy 33 éves férjnek Apának nem épp telefonozassal kellene foglalkoznia itthon amikor velünk is lehetne.

Jól gondolom?

Persze minden másra jó vagyok főzzek, sussek, ha úgy van épp jo társaság vagyok, mákjára szeretem a szexet is sűrűn is van (heti 5 biztos) így kisbaba mellett is.

Kezdem magam kihasznalva érezni.

Csak bánt hogy ez épp pknt most üti fel a fejét amikor itt egy új kis élet akire vágytunk.

De akkor is gáz lenne ha nem lenne babánk mert egy egészséges kapcsolat nem erről kéne szólnia


2022. jan. 19. 07:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 A kérdező kommentje:

Mit csináljak?

Mit tehetnek?

Turjem el? Ha beszélek vele sem érti...

Adják neki ultimátumot fel év házasság és 2 hónapos baba mellett?

Mi lesz velünk így?

2022. jan. 19. 07:45
 2/79 anonim ***** válasza:
78%
Én azért megnézném, mi olyan nagyon fontos van abban a telefonban....
2022. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Ott vagyok mellette. Írtam is.

Facet görgeti, játszik.

2022. jan. 19. 07:50
 4/79 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen egyébként, hogy mennyiszer látni ilyet, hogy felnőtt férfi nyomja a telefonján a játékot. Nem híreket olvasgat, hanem játszik.
2022. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:

Ha ismerkedne valakivel, nem lenne olyan kedves, veszekedés ék lennének, nem lesné a kívánságaim. Mert amúgy figyel rám.


Ha megcsalna nem lennének itthon együttlétek vagy jóval kevesebb mint volt.

És ezt sem mondhatom.

Én erre nem gyanakszom.

2022. jan. 19. 07:51
 6/79 anonim ***** válasza:
34%

Kapaszkodjatok meg, felnőtt nő vagyok és szokta telefonon játszani. Tableten és playstationon is. Sőt, tervben van egy Nintendo Switc. Megköveztek, vagy felasztotok erte?


Konkrétan mi fáj benne, hogy telefonozik? Pláne ha a wc-n csinálja. Akkor ugyan mi mást kellene csinálni xaras mellett, már ne is haragudj? A reggeli kávé mellett se értem miért zavaró. Ha q teljes hétvégét és minden szabadidejét ezzel tölti, az oké, nem kellene, de esküszöm ezt a kettőt nem értem. A mosolyszunet meg olyan ovis módszer....

A Pisti, figyelnel egy kicsit többet ránk q telefonod helyett kérdés feltevése esetleg?

2022. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
24%

Ez el tud menni a fuggoseg iranyaba is, amihez mar szakember kell. Ha megnem tart ott, akkor segithet, ha kozosen megbeszelitek, hogy mikor telefonozzon ugy, hogy te olyankor bekenhagyd.


A megvaltozott, ujelethelyzetben lehet, hogy nem tud magaval mit kezdeni, vagy sokkal faradtsbb, mint korabban, es ebbe menekul. Egy ilyenpici babaval amugy mit szeretnel, mit jatsszon?

2022. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
81%

Hát azért én nem válnék még.

Azt mondod figyel rád, lesi a kívánságaidat .

De mit vársz tőle?

Nálunk az elején kb hasonló volt, de hát semmit nem tudott csinálni a gyermekkel. Én egész nap szoptattam, meg hasfájás, büfiztetés, hiába tudtam mellette beszélgetni, én el voltam foglalva, ő meg ült mellett, hát nem nézhet ki a fejéből 1-2 órán át...

Most már kb 4 honapos korától ő is tud vele bohóckodni, mutogatni dolgokat, nem is a telefon az első. Amellett egész nap melózik, mikor kapcsolódjon ki? Mert én kb fél kézzel bármikor tudom pörgetni a face-t vagy bármit, de tőle sem sajnálom azt a fél-egy órát hogy tájékozódjon. Hát a wc- n meg had ne már az illatosítóval kelljen elfoglalnia magát de tényleg... Szerintem túltolod.

2022. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
69%
Sok ember telefonozik, ha ide írsz, akkor gondolom te is szoktál. Kisbaba mellett lehet sokat telefonozni, amíg alszik nappal. Ő viszont dolgozik és ott nem tud telefonozni, amúgy idegesítő nálunk is ez van, de megértem, végülis én is éppen azt csinálom most.
2022. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
41%
Én is nyomkodom, sőt van egy online telefonos játék, ahol csapattársak vagyunk, szólunk is egymásnak, ha kellene valamit csinálni. Ha a gyerekektől sem vesz el időt és egymástól sem, akkor miért baj ez?
2022. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!