Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagy és rádtalál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagy és rádtalál az igaz mindet elsöprő szerelem. úgy érzed csak vele tudod elképzelni az életed. Hogyan tovább? Hogyan oldanád meg a különválás?

Figyelt kérdés

Megtaláltam életem szerelmét, lelkitársam, szeretőmet, kedvesemet egyben. 2 éve tart a szerelem. Mindketten házasok vagyunk. Én nem tudok lépni, mert fontos a gyerekeim lelki békéje, anyagi biztonsága, de nem tudok lépni azért sem, mert összeköt minket a közösen alkotott ház, a közös hitelek. Most hogyan tovább? Kifizetni egymást nem tudjuk, nincs annyi pénzünk, fizum full leterhelt a lakáshitel miatt még 20 évig. Mennék, repülnék a szerelmemhez, aki csak akkor lépne amikor én. De mi van akkor ha mégsem? Mi van akkor ha egyedül maradok a két gyerekemmel, egy albérletben és tele adóssággal?

Gyötrik mindennapjaimat ezek a kérdések, nem látok kiutat...Te mit tennél?


2010. szept. 9. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok házas.
2010. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én az-addig nyújtózkodj,ameddig a takaród ér-párti vagyok,uh a házam és minden másom a sajátom,hitel nélkül is,nálam nem lenne ez gond.Mindig elkerültem a kiszolgáltatott helyzeteket és a más tollával ékeskedést.

Gondolom a férjed és te,míg ezeket megteremtettétek,te elhanyagolva érezted magad és félre mentél.Nem tartom korrekt viselkedésnek.

2010. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt most tettem meg. Megyek albérletbe a fiammal, anyagilag nagyon nehéz lesz. Az új páromba szerelmes vagyok, de már azt is tudom, hogy nem lesz belőle az, amit ígér, párszor okozott már csalódást. Mégsem tudom elképzelni, hogy a férjemmel folytassam. Hülye egy helyzet, se a régi, se az új nem működik, de csak a gyerek miatt és a lakás miatt nem tudtam már maradni. Ha ennyire foglalkoztat a dolog, tedd meg.
2010. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudtam, hogy "mig a halál el nem választ"

tehát egyszerűen öld meg

vagy kussolj

2010. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Velem pontosan ugyanez történt. Mi is kb. 1,5 - 2 évig vártunk egymásra, hogy ki lép.

Aztán a férjem rájött a dologra és akkor volt a lebukás. :) De milyen jó volt, hogy lebuktunk. Kaptunk egy lökést, hogy lépjünk.

Beadtam a papírt (nő vagyok), elváltam, párom is beadta, elvált. Az anyagi dolgok elrendeződtek, bár meg kell, hogy mondjam, nagyon xarul jártunk. Tehát az exek vitték a sok lóvét. Tudod mit? Lexartuk. Úgy alakult, hogy lett saját kis lakásunk. Ez 6 éve volt. Azóta köszönjük, jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást és örülünk, hogy másodszorra megtaláltuk az igazit és nem egy kényzserházasságban élünk.

Sok sikert nektek is!

2010. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik biztatnak és sajnálom azokat akik elítélnek, mert nem tudni mit hoz az élet. Ketten alkottuk amink van, mondom ketten és nem ékeskedem más tollával.Mindketten hibásak vagyunk, hogy idáig jutottunk, nem szeretem a sárdobálást. Azért neki bővebben volt sara, mert míg én szoptattam a közös gyerekünket, addig ő más nővel hetyegett. Innen indult az egész, ez volt 10 éve. Igéretek, könnyes siránkozás és nagy összeborulás, aztán minden kezdődik előlről. Mi a p...ért kéne lenyelnem és folyton csak megbocsátanom? Én is szeretnék végre boldog lenni, egy boldog nő, akit megbecsülnek..
2010. szept. 9. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt már átéltem.

És tapasztalatból mondom amit mondok.

Ha rám hallgatsz a férjeddel maradsz. A szerelem mulandó. A sok gond csak felgyorsítja az elmúlását. Én különmentem a férjemtől és a nagy szerelem pillanatok alatt a semmivé porladt mikor jöttek az anyagi gondok a viták és minden hercehurca a válás körül. És most ittmaradtam egyedül mindent elveszítettem mennék már vissza a férjemhez de az hallani sem akar rólam. Hát jól gondold meg mit teszel!

2010. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!