Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom nem szereti, ha nelkule...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom nem szereti, ha nelkule jarok el bulizni. Mit tegyek? Menjek el ugy is vagy inkabb tegyek meg ennyit erte?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha nem mész nélküle sehova,mert akkor abból csak a vita lesz!Tapasztalatból mondom neked,mert én is ilyen vagyok!

20/L

2010. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na nálunk meg pont fordítva van. Én nem szeretek járni a barátommal bulizni (nem részletezem most, hogy miért).


Mit nem szeret a barátnőd? Azt, hogy mész, vagy azt h nélküle?

Ha azt nem szereti, hogy eljársz bulizni, akkor azon annyit tudsz változtani szerintem, hogy a kedvéért ritkábban mész.

Ha pedig az a baj, hogy nélküle jársz el, akkor meg szerintem tök egyszerű a válasz: menjetek együtt.

Gondolom nem csajozni szoktál bulikban (ha már úgyis van barátnőd), de ha mégis, akkor majd előtte hanyagolod a dolgot.

2010. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Lány vagyok, és én is utálom hogyha a barátom nélkülem megy el bulizni.Pedig már 14hónapja járunk. Egyszerűen én ezt nem tudom elviselni mivan ha valami hülyeséget csinál vagyha baja lesz ha becsajozik...vagy ha ő szeret bele egy másik lányba. Hát szerencsére csak egyszer ment el nélkülem, de az nagyon megmaradt bennem...Mi mindig együtt szoktunk és úgy nincs vita...pedig nélküle jobbat tudok bulizni.

Amúgy meg a kérdésedre válaszolva, nem tudom hány éves vagy és hogy mennyire komoly a kapcsolatod, de hogyha tényleg szereted imádod akkor inkább legyél vele azon az estén mint a barátaiddal..Szerintem.. :)

2010. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabriell88 ***** válasza:

Na ezeket a nőket nem értettem soha!Ha nem bízol meg a barátodban miért vannak együtt, nem akarok senki felett pálcát törni ne értsétek félre.. Nő létemre sosem tiltottam vagy hisztiztem ha a barátom nélkülem ment el bulizni, a llényeg h tudjak róla...ha meg akar csalni ugyis megteszi ha mellette vagyok és fogom a kezét(tapasztalat) én is jobban fel tudok szabadulni, ha nincs ott a barátom(nem flörtre célzok)

amugyis mindenkinek kell egy kis magánszféra..ez olyan mintha a barátaitól tiltanám el.

Kérdezőnek: üljetek le és beszéljétek meg, mond el h érzel, kompromisszum esetleg?!

2010. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!