Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elengednétek barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elengednétek barátnőtöket egyedül/barátaival bulizni menni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőm a hétvégén megy bulizni barátjaival és én nem megyek. Félek hogy valami hülyeséget csinál. Főleg hogy inni is fognak. Valaki volt hasonló helyzetben? Nagyon idegesít. Mit csináljak?
2011. nov. 1. 21:10
 1/10 BácsMarci ***** válasza:
68%
közőld vele hogy bízol benne de ha kiderűl valami nem lesz közös jővőtök
2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Engem mindig elenged a férjem.

Ha valami hülyeséget képes csinálni ilyenkor a barátnőd akkor feltételezhető, hogy máskor is. Ebben az esetben a kapcsolat neki egy kalap kakit nem ér.

2011. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
ha továbbra is ilyen féltékeny leszel, hidd el nem lesz hosszú a kapcsolatotok. mi meg sem kérdezzük egymást.
2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sikoltó ***** válasza:
100%

Én elengedem a barátnőmet amikor egy évben 2x elmegy ismerőseivel buliba.

Ha nem bízol benne akkor nincs is értelme a kapcsolatnak. Ennyi.

2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Regebben en is sokszor voltam feltekeny, de mostanaban member idegeskedem azon, ha a baratnom egyedul akar vhova Mennonite.
2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Mivel nem vagy az apja, elvileg nem tilthatod meg, de azért a keresőben lapozz vissza, hogy hány "szerelmes" lány csalta meg a barátját, úgy hogy egyedül ment bulizni a haverjaival és csak egy "kicsit" ivott.
2011. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne félj, ha vele mennél akkor is csinálna hulyeséget. Hasonló eset: egy uve páleszt 4 en fogyasztották el. Én nem ittam. A haverom tok részeg lett, és a csaja meg annyira, hogy nem tudodd lábra állni, beverte a fejét a betonba, majdnem eltorte a lábát. 3an felváltva vittuk haza az olunkben. A pasija meg csak mászkált korolottunk, nem tudt mit csináljon és hulyeségeket beszélt. Ne féltsd, rendesen KO lesz. Én elengedném, de ha tudnám hogy kemény lesz, akkor tudnék rá vigyázni léleken is =)
2011. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Én biztos nem engedném el estére buliba (15 éves) én már 12-13 éves koromba az éjszakát jártam és láttam sok dolgot. Nem feltétlen azért megy bele valamibe a lány mert akar hiába bízok benne meg 100%ig nem engedném el mert túl sok baj történhet vele mert nem tudja megvédeni se magát. Együtt mehetnénk bármikor. Amúgy mit csináltál, mert hogy látom a dátumból már megvolt ez a hétvége?

18/F

2011. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SpiceGiiiiiirl válasza:
53%

lehet h mar nem akrualis, de mar ne is haragudj, ki vagy te, hogy engedelyt kelljen kernie toled? ne nevettess :D

szabad orszagban elunk, szabadon! attol meg mert kapcsolatban van valaki, nem kell a masik engedelye.. tetszik tetszik, ha nem nem :) en tuti elmennek akkor is ha nem engedned meg! :D

2017. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen.
2023. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!