Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen szemét?

Figyelt kérdés

Augusztus elején összejöttem egy 6 évvel idősebb fiúval, ő volt az első az életemben, de a hét elején szakított, mert nem vagyok hozzá való, azt mondja gyerekes vagyok, pedig azt hittem ő lesz életem szerelme, nagyon jól megvoltunk és már az esküvőre is gondoltam, hogy milyen jó lenne.

Ma pedig látom, hogy egy nálánál is idősebb nővel megy az utcán, oda megyek hozzájuk és kérdezem, hogy ez meg mi.

Azt mondja, hogy talált egy lányt aki végre felnőt, érett módon viselkedik vele. Arra tippelek, hogy már akkor ismerték egymást, mikor még jártunk és miatta szakított velem.

16L


2011. nov. 5. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Mi is szeretünk (L) :P
2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegyik, én se vagyok az. Mi abban a szemétség, hogy szakított veled? 22F
2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Lehet h már ismerték egymást, de ettől függetlenül igaz lehet az is amit ő mond... egyébként ebben mi a szemétség?! Nem szeretett, megismerkedett vki mással, szakított veled, és összejött azzal... ebben mi a szemétség?! nem vágom

18/F

2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%

picim a pasik ilyenek. néha egy taplók. de egy 22 éves fiú komoly szándékkal ritkán fordul egy 16 éves lányhoz.

persze van rá példa mikor ennyi idős a két fél és évekig együtt vannak, de ez ritka.

2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Inkog Nito ***** válasza:
52%
Nem,nem minden pasi.Valószínűleg nem hat évvel idősebbel kellett volna összejönnöd.És mivel majdnem egyidősek vagyunk azt mondom hogy hülyeség is ennyire előre gondolkodni hogy esküvő meg ilyenek...
2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Hát elég naiv vagy már boscs ha közel 4 hónap után már esküvőt tervezgetsz és abba is lehet vmi hogy gyerekes vagy ha ez után azt gondolod hogy minden pasi ugyanilyen . Velem pont ugyan ez történt csak fordítva és ettől nem fogok minden lányt elitélni.


DE KÉRDÉSEDRE A VÁLASZ: Nem nem minden pasi ilyen szemét ...

2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
nem minden pasi szemét csak az nő hülye aki mindent elhisz!
2011. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta, míg együtt voltunk, hogy szeret, hogy én vagyok a mindene. Erre tessék, szakít velem. Hazudós szemét.

Sosem fogok még egy férfival összejönni, inkább szex nélkül élem le az életem, hatalmasat csalódtam a férfiakban.

2011. nov. 5. 12:41
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

" és már az esküvőre is gondoltam, hogy milyen jó lenne. "

Még korai volt az esküvőre gondolnod....

Működhet egy 22 éves és egy 16 éves között a kapcsolat,de látod neked nem ő volt a megfelelő.Tisztességesen szakított veled,azzal már ne foglalkozz,hogy most milyen új nője van.

Majd lesz neked jobb párod!Van még sok hal a vízben.

2011. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél már ennyire éretlen! Dobj egy üzenetet és bebizonyítom, hogy milyen egy másik 22éves:D 22F
2011. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!