Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok tart valahová?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok tart valahová?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom h azért szakítanak mert a kapcsolatuk nem tartott sehová noha évek óta voltak együtt.


De ez a tart vhová miért olyan fontos h eldobjanak x éves kapcsolatot?


2022. jan. 20. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Újítjuk a közös házunkat, a feleségem képzi magát tovább és jövőre én is. Néhány éven belül tervben van egy gyerekvállalás.

2022. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Májusban lesz az esküvőnk. Aztán házat akarunk venni.

2022. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Felújítás, aztán összeköltözés.
2022. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez a tart vhová miért olyan fontos h eldobjanak x éves kapcsolatot?

“”” mert az ember akar fejlődni. Akar haladni az élettel/ a társával ha már olyan röpke az idő, hogy szinte repül.

Miért? •1.• Mivel jobb például valamelyik szülő nyakán élősködni, munka/kocsi/jogsi+ minden nélkül is és nézni kifelé az ablakon?

•2.•Vagy.. mennyivel jobb gyűjtögetni, akár saját házra/nyaralások/hobbikra/kocsira és tervezni tovább hogy még jobb legyen. De ha neked megfelelne az előbbi 1. Példa.. az igen szomorú.

2022. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Tart. Ha minden jól megy ebben a hónapban költözünk össze, két-három éven belül tervben van a házasság és utána ahogy sikerül egy gyermek. Kb 5-7 éven belül nagyobb házba szeretnénk költözni, közben én kiadom a lakásom, miután a páromhoz költöztem és kicsit kipofoztuk.

A nyár folyamán tervben van egy kifutó a cicáimnak és a kert rendbetétele. Szeretnénk szintén még a nyáron kibővíteni a kerti kis fészert, hogy jövőre a kerekek, biciklik, kerti eszközök már biztonságosan, kényelmesen beférjenek egy fagymentes helyre. Be kéne burkolni és hőszigetelni a padlás teret, azzal is egy csomó helyet nyernénk és idővel a konyha pultot kicsit bővíteni, amihez előbb el kell adni onnan a nagyszekrényt.

Szóval van terv bőven, amit közösen váltunk majd valóra.

Ha már nincs közös terv, nincs haladás, az a kapcsolat halála.

2022. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Házasság felé
2022. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1. mi összeházasodni nem fogunk, nincs rá se igényünk, se szükségünk, a nélkül is együtt maradhat egy pár örökre is (a házasság amúgy sem kötelező)


2. 5 év után mentünk bele, hogy veszünk egy szép lakást, annak fizetjük a törlesztőjét.


3. De imádunk utazni, szórakozni, így alig vagyunk otthon. És ezt élvezzük is.

2022. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátom hezitál, vegyunk e egyáltalán közös ingatlant.


Szoval arra tartunk hogy neki lesz egy saját ingatlana, nekem is egy sajat, közös semmi, aztán szakitunk. Vagy ezek elott.


Nekem terveim voltak vele.

De amiert hezitál, már nincsenek terveim vele.

2022. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell eldobnom x éves kapcsolatot.

8.voltam

2022. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

8-as: te írtad ki erről a kérdést, hogy 1 éve éltek együtt és a barátod nem akar közöset venni?

Szerintem picit várj még. 1 évet max.

2022. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!