Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ilyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen tulajdonságokkal valahova egy komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Csendesebb, visszahúzódóbb lány vagyok. Az osztálytársaim nem igazán kedvelnek, de amúgy én se kedvelem meg az olyan embereket akik állandóan csúnyán beszélnek pl. g***, dikk gyakran hangzik a szájukból. Engem pedig strébernek tartanak, mert becsületesen megcsinálom a rám kiszabott feladatokat. Nem dohányzok, nem iszok alkoholt, nem járok buliba. Voltak már párkapcsolataim, de véget értek. Már elmondanak engem mindenféle strébernek, a tanárok általában megszoktak dicsérni. L/19
2015. jan. 14. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet:) csak ne egy páwa fiúnál próbálkozz. L
2015. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg itt teszel fel kérdéseket, addig legfeljebb sérült, elcseszett kapcsolataid lesznek szerintem.
2015. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sőt vannak olyan srácok, akik pont ilyen lányokat keresnek. Csak az a baj, hogy nem mindennap lehet ilyen lánnyal összefutni. Sajnos.
2015. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Evergrey ***** válasza:
Simán lehet. Ami azt illeti, ezekkel a tulajdonságokkal jobb esélyed van igazán komoly kapcsolatra, mint ezek ellenkezőivel.
2015. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan olyan vagyok mint te, csak fiúban. 2 évig tartott, de megtaláltam életem szerelmét, aki így szeret.. és ahogy eltelt valamennyi idő, már nem vagyok visszahúzódó.. pont hogy az ellenkezője.

17/F

2015. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kb én is ez vagyok fiúban. Annyi azért eltér hogy engem nem tartanak strébernek, és alkalmanként iszom.

Szerintem biztos találsz valakit

2015. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még emellett szép is vagy akkor nálam te egy főnyeremény vagy! :) 19F
2015. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem épp a visszahúzódóbb, alacsonyabb, szemüveges lányok jönnek be, akik jól tanulnak és van életcéluk. Baráti körben mégis mosolygósak, gyengédek, de ha oda kerül a sor, akkor azért meg is tudja magát védeni(nem verekedésre gondolok). Sok srác van akinek bejönnél, csak nem az ecsetfejűeknél, azok nem tudnának veled dicsekedni, hogy hányszor dugtak meg... Szóval ne aggódj vannak még normálisak is :D

17/F

2015. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!