Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok tart valahová?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok tart valahová?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom h azért szakítanak mert a kapcsolatuk nem tartott sehová noha évek óta voltak együtt.


De ez a tart vhová miért olyan fontos h eldobjanak x éves kapcsolatot?


2022. jan. 20. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

#8


Arra nem gondoltatok, hogy az 1-ik lakást kiadjátok albérletbe? Így ha még is szakításra kerülne a sor nincs problem.

2022. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
8# szerintem itt nem elsősorban anyagi gondok voltak, hanem hogy nem akart tervezni, vagyis nem vele..
2022. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

8as


Hány éves kapcsolat?


Nálunk az a baj hogy másként gondol és kezeli a pénzt mint én..

2022. jan. 20. 16:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

10.igen en

12. Nekem is gond hogy nem akar velem rervezni.ill ebből, hogy különéletre"gyúr", agy szakitasra biztosítja be magát, en ugy látom


11.ezt olyannal lehetne aki minimum kozos életet tervez velem. Nem akarok olyannal "üzletelni"amilyennek a parom kezd nekem tűnni

2022. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: ha úgy gondolja, még nem akar veled együtt belevágni, de várni sem, hanem ő saját maga akar venni, az tényleg gáz. Akkor ő valószínűleg nem tervez közöset.
2022. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!