Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől eltávolodhatunk a párunktól?

Figyelt kérdés

Ha állandóan azt a választ kapod ha kérsz tőle vlmit hogy mikor??- vagy ezt te is meg tudtad volna csinálni! - porsze ha ő kér akkor megcsinálom, vagy ha később is csinálom meg de akkor is tudom napközben h " hú még azt is meg kell csinálnom"..na ha ő azt mondja h majd megcsinálom ( amivel nincs bajom mert vannak dolgok amik kicsit ráérnek ), na abból nem lesz semmi..


Ha mondjuk 3nap múlva megkérdezem h megcsinálta e, ravagja hogy mikor??- még akkor is ezt mondja ha tudom h sok dolga nem volt,mert szabin volt.


Nem nagy dolgokat kérek kb max 30perc alatt kész ..


2022. jan. 21. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen eltávolodhatsz ezért, hiszen úgy érzed, nem megbízható, nem fontos neki amit kérsz. De, kérdés, hogy valóban fontos, hogy ő csinálja meg ezeket a dolgokat?

Párom rá nagyon jellemző az ilyesmi. Segítesz a ...ban? Persze. Aztán csak állok, vagy ülök csöndesen és unatkozom, mert marhára nem kellett neki a segítségem. Vagy eleve olyat kér, ami neki is pont annyi lenne, mint nekem, így sima ugráltatás. Pl fekszünk a kanapén és megkérdezi, hogy hozok-e neki teát? Miért is?

Szóval, ha sok a fölös keres, ugráltatás, akkor a másik behúzhatja a féket olyan kérések esetén is, ami tényleg fontos lenne.

2022. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor is eltávolodtok, ha egész nap ebben dagonyázol, hogy mekkora xar a nőd. Egyszer nem csinál meg valamit, és napi szinten írsz ki kérdést róla. Azt meg nem hiszem el, hogy mindig szabin van, amikor jössz ríni, mert akkor sose dolgozna.
2022. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!