Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől eltávolodhatunk ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől eltávolodhatunk ennyire? Lehet, hogy vége is lesz hamarosan?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete megtudtam, hogy terhes vagyok, anyum nem tudja, barátommal és az ő anyukájával intézzük ezt a dolgot!Kérdés sem volt, hogy megtartsuk-e hisz én még tanulok, még nincs itt az ideje az új jövevénynek!Kaptam gyógyszert amitől elvileg "elmegy" a "gyerek", ennek mellékhatásaként nagyon rosszul voltam/vagyok!Mivel a párom nem tud ebben nekem semmit sem segiteni(csak lelkileg támogatni) kissé kiborult, hisz segitene ő de miben?Én nem őrlődök miatta, ő sem mert tudjuk, hogy még nincs itt az ideje, viszont kezdem úgyérezni, hogy mivel nem tud segiteni feleslegesnek érzi magát, és kezdünk eltávolodni egymástól.Nem tudom mit kéne tennem, hisz egyenlőre magamat kéne rendbehoznom, mellette még rá is figyelni már nem megy.Hétvégenként kimarad(főleg az utóbbi 2 hétvégén)és szeretném azért ha mellettem állna mégha segiteni nem is tud de ott legyen velem.Mi folyhat benne?Mit tehetnék, hogy magamat is rendbehozzam de viszont hozzá is közeledni, mert elvesziteni nem szeretném!Nem oktatásokat kérek, hanem normális válaszokat aki esetleg voltmárilyen cipőben!Köszi
2010. dec. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
jujj ez komoly:S Hát, sztem a barátodat is megviselte lelkileg, attól függetlenül h nem akartátok. Üljetek le őszintén beszélgetni, kérdezgesd h hogy van, ő mit érez. Lehet bűntudata van miatta
2010. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődd meg tőle, mi jár a fejében. Esetleg nyugtassad meg, hogy ahogy épp támogat, az úgy neked jó.


Valószínűleg picit stresszesebb az időszak, bármennyire is eldöntött, hogy nem tartjátok meg a kölköt, így ilyenkor némi szorongás teljesen természetes. Ne két hétből vonj le messzemenő következtetéseket.

2010. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert nem mindenkinek játszódik le ugyanaz a fejében. Fontos volna érzékeltetned vele, hogy nem Ő a hibás, mert ha csak magaddal törődsz, egész biztos, hogy elveszíted.


Hidd el, hogy bizony Ő az egyetlen, aki jelenleg tud segíteni abban, hogy helyrerázd magad, hiba ellökni.


Kioktatáson kívül mással nem szolgálhatok, mert hasonló helyzetben még nem voltem szerencsére.

2010. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mégmagamt is alig tudom rendbehozni, mivel folynak a vizsgáim és arra is készülni mellette még az a tudat, hogy "nem vagyok egyedül", demegpróbálom! Elveszíteni nem szeretném...
2010. dec. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!