Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekelne elsősorban, belőletek milyen érzelmet vált ki, ha a pártok beteg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor folyamatosan, vissza-vosszaesik megfazasba, vagy benyel egy újabb vírust és csak szenvedve látjátok, de igazán nem tesz magáért, nem megy el orvoshoz, nem kér segítséget, hiába kerestek neki orvost, gyógyszert stb. Csak azt követeli, hogy patyolgatva legyen.


Nekem ettől kihullik lassan minden hajam. Tötymörgünk egy helyben. Amúgyis csak hétvégén tudnánk találkozni, de most már másfél hónapja minden hétvége úgy néz ki hogy ágynak esik. Bármit eszik, elcsapja gyomrát, újra meg újra felfazik stb. És nem hiszi el nekem, hogy ez nem normális és orvos kell neki.


Lehet, hogy én nem vagyok elég empatikus, vagy nem szeretem eléggé, de egyszerűen felrobbsnok ettől egy helyben szenvedestol. Már megmondtam neki is, hogy egyáltalán nem vált ki belőlem szép érzéseket, mert nem látom, hogy segítene magán.


Nem vagyok elég jó barátnő?


2022. jan. 22. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs veled semmi baj. A pasid olyan mint az én ex pasim. Állandóan a panasz neki ez a baja most az a baja most rohanjunk az ügyeletre mert csak és ezt már én is rohadtul untam. Eleinte empatikus voltam meg aggódtam de a 4 év alatt durván elszállt az agyam amikor majd minden nap új panasz és sosem akart a végére járni hogy akkor még is mi baja. Áh inkább otthon találgatott meg a netet bújta és én voltam a sz*r ember meg az anyja amiért nem értjük őt meg. Durván hipochonder volt de ha ezt mondtuk akkor úgy besértődött mint egy dedós. Azóta hálisten mást boldogít az ilyen semmilyen kirohanásaival. Sőt véleményem szerint ezek csak kifogások voltak hogy utáljam meg és szakítsak én. Ki tudja a te pasid agyában mi van.
2022. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát ilyenkor a törődés, aggódás keveredik az idegességgel, haraggal.
2022. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ. Ha alapvetően egy erős ember, és van egy rossz féléve, akkor aggódom érte, és mindent megteszek, hogy segítsek.


Ha pont fordítva, és még soha nem volt egy egészséges féléve, és nem tesz semmit a gyógyulásért, akkor elköszönök.


Az erő, a tettvágy, a lendület fontos, főleg egy férfi esetében.

2022. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha szimplán beteg, akkor gondoskodást. Mindent odahordok neki, elkészítem a kedvenc ételét, a világ végéről is előszedem azt, amire vágyik, amit szívesen enne, inna, nézne, stb.


Ha ellenkezik, makacskodik és cseszik elmenni orvoshoz, akkor bocs, de szarok rá. :D Ha annyira nagyfiúsat akar játszani, hogy együttműködni sem képes, akkor gondoskodjon magáról.


Nem vagyok elég türelmes ahhoz, hogy olyan emberekkel szórakozzak, akik a saját hülyeségük miatt szenvednek és semmi megoldásra nem nyitottak. Majd kikupálja magát, aztán akkor beszélünk.

2022. jan. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ennek elég játszma szaga van….Én figyelmen kívül hagynám ebben az esetben a panaszáradatot, elterelném a beszélgetés fonalát. Aztán elgondolkodnék, hogy erős férfi helyett egy hisztérikára van e szükségem…
2022. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatokat írtok, viszont tényleg baj van nála, tényleg van valami krónikus vesevetegsege, hiszen látom. Múlt hónapban egy hétig nem evett kB semmit. Munkát itt hagyva vagtattam hozzá vidékre, hogy összekaparjam.
2022. jan. 22. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Szépen csicskát csinál belőled
2022. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy hipochonder a pasi?


Mindenki lehet beteg, olyankor szerintem az a helyes viselkedés, hogy támogatjuk, pátyolgatjuk a szeretteinket.


Viszont ha állandóan beteg, akkor vagy megjátssza, vagy hipochonder, vagy nem vigyáz magára rendszeresen, vagy komolyabb probléma áll a háttérben, amihez igen is, kellene egy nagy kivizsgálás. Ha erre nem hajlandó... Hát, én nem könyörögnék, hogy menjen el dokihoz, de onnantól kezdve tennék rá.

2022. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Alapvetően ő nem egy nyavalygós típus. Apróbb megfázásokon, vírusokon átlendül simán. Ha nagyobb a baj, pl decemberben egy baleset miatt kórházba került, nyilván azért aggódom érte és gondoskodom róla. De azoktól a pasiktól a frász tör ki akik csak hisztiznek, de ovoshoz nem mennének a világért se. Apám is ilyen: játsza a hattyú halálát 37,5 fokos hőemelkedésnél, de gyógyszert nem venne be. Mondjuk neki, menjen orvoshoz vagy vegyen be antibiotikumot, ááá nem kell neki. Hát jó, akkor szenvedjen tovább.
2022. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Az más, hogy valaki néha beteg és az is, ha valami baja van állandóan és felnőtt létére baszik kivizsgáltatni magát. Utóbbi esetben nem csoda, ha már a környezetét is kiborítja.
2022. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!