Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma hány férfit dicsértek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Humor Herold kérdése:

Ma hány férfit dicsértek meg azért mert bele tudott pisilni a wc-kagylóba?

Figyelt kérdés

Férfiként szoktál nőktől dicsértet kapni olyanért, ami mondjuk természetes?

És nőként szoktál dicséretet adni férfinak azért, mert valamit jól csinált?

És fordítva? Férfiként nőnek?

Ez a pisilés dolog csak egy példa :) A mondandója az hogyha mellé pisil akkor jól le van cseszve :) De ha szépen elvégzi a dolgát azért még csak egy jó szó sem jár :)

Jobbak lehetnének a házasságok ha nem csak a rosszat vennék észre a felek :)

Ugye hogy ugye?!



2022. jan. 22. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan farasztoak mar az ilyen kerdesek. Eksuszom, hogy minden trollt es incelt jelenteni kene folyamatosan, hogy vegre ne itt eljetek ki magatokat.
2022. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy nem pisilsz mellé. Ez nem egy plusz. Röhejes hogy emiatt valaki elismerést vár. Gondolom te sem dicséred meg a nődet, hogy nem vérzi össze a deszkát. Pedig megtehetné, hogy úgy hagyja, ahogy a férfi is a pisit.
2022. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdemelne bárki dicséretet olyanért, amire egy átlag három éves már képes és az emberi viselkedés alapját képviseli? Ha valaki számára az dicséretet kiváltó érdem, az emberileg leírhatatlanul szánalmas.


Sose dicsértem meg a páromat, mert eléri egy bölcsis szintjét, szerintem hülyén is nézne rám. Szidni meg nem szoktam, pont azért, mert eléri egy bölcsis szintjét és nem pisil mellé vagy ha igen, akkor rögtön feltörli.


Azért se dicsérnek meg az emberek, ha nem öltél meg senkit, viszont komoly következményekkel jár, ha mégis megölsz valakit. Istenem, ilyen idiótaságot...

2022. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, már elég az internet.

Te hány felnőtt embert dicsértél ma meg azért, mert

- szépen vette a levegőt

- nem nyelte félre a nyálát

- megcsinálta magának a kajáját

- nem sz*rt a szoba közepére?

2022. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most odamentem, és megdicsértem a páromat, mert nem pisilt mellé.


Kiakadt, hogy ez most honnan jött, mert sose szokott.


Aztán felolvastam neki ezt a kérdést. Azt üzeni, kéri vissza azt a két percet az életéből, és azt a pár elhalt agysejtet :D

2022. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

De máris jobbá vált a kapcsolatotok, nem? ;-)

2022. jan. 22. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmi
2022. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még nem volt hogy ne lenne körbehugyozva nálunk a wc.

És soha nem köszönik meg hogy kiganézom, hogy amikor nincs itthon a férfitársaság, akkor legalább tiszta maradjon.

Ettől függetlenül imádom őket, de könyörgöm, miért nem lehet egy slaggal középre célozni? Vagy ráülni és úgy, ha máshogy nem megy?

2022. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ülve pisilek.
2022. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megdicsérni egy olyan dolog miatt, aminek alapnak kellene lennie, miszerint nem gányolja össze a környezetét? A férjem egyébként ülve pisil. Számomra nem férfiatlanabb ettől, sőt. Magát és engem is megtisztel azzal, hogy nem hugyozza körbe a WC-t.
2022. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!