Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem csajozással vádol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem csajozással vádol, amikor 0-24 vele vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen bekattant. Ha jön egy reklám e-mail akkor dühödten közli “írt a csajod”. Ismeröseim nincsenek már szinte, barátokkal nem tartok a kapcsolatot mert a gyerekünk születése után mindig baj volt belöle. Covid óta 0-24 itthon vagyok, nélküle, nélkülük nem léptem ki a házból. Nem tudom hol csajoztam volna be. Ilyenkor azt találja ki, hogy nekem a neten van netes csajom! Pedig még közösségi oldalaim sincsenek! Mert hogy velem a netes fiatal csajok össze akarnak jönni. “Melyik csajod írkál neked?” Hiába mondok bármit. Öt mindig dicsérem, meglepem, de akkor is azzal jön, biztos valami elterelés lesz ez. Pedig soha nem voltam csajozós, még beszélgetni is zavarban vagyok a nökkel.


Mit tehetek?


2022. jan. 23. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Háborodj fel!

A felháborodás hiánya miatt gondolja.

Mondd meg neki, hogy eddig vicces volt, de már kezded komolyan venni ezt a hülyeséget!

2022. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalma a feleségednek
2022. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt viccből mondaná és mindketten humorosnak tartanátok (mint pl ahogy mi csináljuk) azzal nem lenne baj, mert lehetne tudni hogy nincs mögöttes tartalma, csak poén. De ha ő komolyan elhiszi amit mond és folyton vádaskodik alaptalanul, az rég rossz. Ne tűrd el, kérd ki magadnak. Ne csak bizonygasd hogy nincs senkid, hanem ültesd le és beszélj vele erről, mert ennek a htterét kell kideríteni, mi lehet a gond. Önbizalomhiány, vagy a gyerek születése óta nem elégedett magával, ilyesmi.
2022. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha szingli lennek biztos meghivnalak egy het nyaralasra magamhoz. 😂😁


Nagyon jol bansz vele,de az onbizalomhianya tonkreteszi lassan a kapcsolatotokat.


Kezdetben volt megcsalas a reszedrol? Vagy honnan jon ez a gyanusitgatas?

2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ejnye, Béla, itt is itt vagy, te szemét? Vàrod a privátokat a kurwáidtól, mi?
2022. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem a feleséged miatt. Csodálatos lehet így élni, hogy nonstop buzerál meg gyanúsítgat. Légy férfi, állj a sarkadra, ne magyarázkodj ha nincs miért, hanem kérd ki magadnak.

Beteg az agya az asszonykának.

2022. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam meg sem öt, sem mást! Kapcsoltam mellett idegen nökkel még üzenetet se váltok, vagy ha igen szólok a feleségemnek, hogy “nézd, írt a Laci csaja hogy x helyen lesz a születésnap” és megmutatom az üzenetet. Mondjuk ilyen már nincs mert nincsenek már barátaim sajnos.
2022. jan. 25. 08:58
 8/9 A kérdező kommentje:
“Kapcsolat mellett”
2022. jan. 25. 09:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki. Ha nem akarsz kilépni, akkor párkapcsolati terapeuta, hátha, ha valaki a szemébe mondja a feleségednek, hogy érthetetlen, amit csinál, akkor lenyugszik.


Amúgy nekem nagyon erősen borderline tünetnek tűnik, amit kezelni kellene, ha tényleg az.

2022. jan. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!