Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud leállni a csajozással?

Figyelt kérdés
Barátomat kiraktam, mert nem tud leállni a folyamatos nőzéseivel, állandóan kell neki a folyamatos visszacsatolás a külvilágtól, hogy ő jó pasi...ott tette be a kaput, mikor egy nálam kevésbé dekoratív csajt hívott randira. Pedig 2. esélyt is adtam a dolognak. De azt mondta, mikor a legelején megismert, hogy én vagyok az igazi az életében és velem a legjobb együtt lenni mindenhogyan. Mégsem állt le a hódításaival és engem ezzel minden alkalommal meggyilkolt. Mi van az ilyen ember lelkében? Ismertek ilyen csajozós pasikat, akik képtelenek leállni?
2018. aug. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha a visszacsatolás miatt csinálja, belegebedtél volna, ha napi egyszer mondasz neki valamit ami pozitív visszacsatolásként értékelhető? Ja nem, mert akkor elbízza magát :D

32/f

2018. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal elmondtam neki, hogy számomra mennyire jó!! Mindig dicsértem.
2018. aug. 30. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert el kell veszítsen olyan valakit aki fontos számára ahhoz, hogy tanuljon az esetből.

Járni nem jártam ilyen pasival,de egyik kollégám ilyen.Pedig helyes felesége van.Nehezen jött össze nekik a gyerek is.Ennek ellenére nem becsüli a családját.Aki megáll neki azzal csalja az asszonyt.Mikor bukott meg sajnálta magát, össze volt törve... Felejtsd el.O legyen más gondja.

2018. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!