Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni. Lassan 11 hónapja vagyok együtt az első barátommal viszont ez az idő nagyrészt balhéval telt. Mindig volt valami amin vitáztunk. Tudom,hogy minden kapcsolatban vannak viták de a miénkben szerintem túl sok volt és jelenleg is van. Az egyik problémám az,hogy folyamatosan "zsarol" azzal,hogy amit elmondtam neki úgymond egy titkot arról szól a szüleimnek... Ezt persze akkor mondja ha össze veszünk. Viszont én alapból nagyon nehezen bízom az emberekben és nagyjából fél évbe telt mire kicsit megnyíltam neki aztán elmondtam ezt a dolgot és azóta is bánom. Nem szeretném ha a szüleim tudomást szereznének erről.

Nagyon eldurvult a kapcsolatunk az utóbbi időben. Csúnyán beszél velem,elhord mindennek, teljesen lerombolja a nemlétező önbizalmam, mindig engem hibáztat és sorolhatnám... A hétvégét együtt töltöttük és nagyon veszekedett velem és olyanokat mondott amik egy életre bennem lesznek : egy senki vagyok, senkinek nem kellek, azt bánja hogy össze jött velem,vége a kapcsolatnak nem kell neki ilyen lány de ezt vagy százszor elmondta, lehúztam anyagilag( mivel messze lakunk egymástól és mindig ő jött hozzám mivel én nem tudtam menni de ezt nem nevezném lehúzasnak hiszen mindig önként jött), kihasználom őt és még nagyon sok csúnya szót mondott... És nagyon agresszív volt a telefonjára ha hozzá akartam nyúlni nagyon erősen ellökött... Nem hiszem hogy megcsal vagyis nem gondolom ezt csak ez is fura volt. Én ezen a hétvégén rengeteget sírtam a viselkedése miatt és ő akkor is veszekedett velem ,hogy mit sírok hagyjam már abba miközben régebben ha elsírtam magam jött és megvigasztalt 😔 aztán azt is megkaptam mielőtt elment,hogy ezek nem is voltak igazi könnyek miközben én ezen a hétvégén nagyon megtörtem.

Nem tudom,hogy folytassam e vele mert most is beszélünk írásban és ő azt mondja folytatni akarja velem de még mindig nagyon bunkón beszél velem 😔 és még mindig engem hibáztat és nem bírom tovább. Félek hogyha elhagyom akkor szól a szüleimnek . De attól is félek, hogy utána teljesen egyedül leszek hiszen senkim sincs akivel tudnék beszélni se barátnőm se senkim teljesen egyedül vagyok 😔 és hiányozna ő is meg a jó pillanatokra gondolok vele és az is nagyon hiányzik de már nagyon régen nem volt aranyos pillanatunk.

Az utóbbi két hétben alig beszéltünk hétköznap mivel dolgozunk mindketten én mellette sulizok meg kutyázok de én mindig írtam neki amikor tudtam ő viszont alig alig. És hétvégén láttam,hogy másokkal telefonált és azért nem írt nekem. Két lány barátjával... Nincs ezzel baj de nekem fél kilenc felé írta hogy jó éjt és az egyik lánnyal még fél tizenegyig telefonált miközben minden este mi szoktunk telefonálni 😔 de azt mondja hogy szeret és én vagyok a mindene meg ilyen aranyos dolgokat mond nekem,de ezek alapján ezt nem tudom elhinni. Szerintetek mit csináljak? Nagyon tanácstalan vagyok és teljesen össze vagyok törve.

Bocsánat ha zavaros lett és a hibákért is bocsánat.


2022. jan. 25. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy folytassam e vele mert most is beszélünk írásban és ő azt mondja folytatni akarja velem

Nyilván, ne haragudj, de ilyen hülyét, aki ezek után még hajlandó lenne őt elviselni és hétvégente koszt-kvártély-szex vele lenni, még egyet nem talál.

Egyedül lennél? Így is egyedül vagy. Jobban is jársz.


szeret és én vagyok a mindene

Ezt írhatom én is neked - szeretlek és te vagy a mindenem. Remélem nekem is elhiszed.


Nemhogy nem szeret, komplett hülyének néz és egy hétvégén szépen meg is fog verni.


Szól a szüleidnek... az lenne a legjobb. Pláne ha tudomást szereznének róla, hogy hogy beszél veled és ellök...


Eszedbe ne jusson folytatni.

2022. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Menekülj! Ez jobb nem lesz,csak rosszabb. Az ilyen lehúzó ,agresszív embereket messziről kerülni kell. Egy idő után a keze is el fog járni.

Nem tudom, milyen a viszonyod a szüleiddel, de szerintem nyugodtan beszélj velük is erről! Ne halogasd! Még ma!

2022. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele Jézusom 😂
2022. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdés alapján már azt mondom, hogy baromi gyorsan hagyd ott, mert most még csak zsarol, de később verni is fog.

Biztosan nehéz lesz otthagyni, mert az első barátod, ahogy meg mi nők nagyon szoktunk ragaszkodni, de fogd fel úgy, hogy ha most nem hagyod el, baromi hosszú ideig senkinek nem fogsz tudni megnyílni és nem fogsz tudni bízni. Ennyit meg nem ér ez az ember, találsz mérföldekkel jobbat is, hidd el!


23 N

2022. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudom nem vagyok túl eszes,hogy még vele vagyok. Már párszor elhagytam volna de olyankor mindig azt mondja,hogy ír a szüleimnek vagy hívja őket és elmondja amit nem akarok.Tudom hogy ő húzná a rövidebbet hisz akkor ők is tudnák hogyan viselkedik.

A szüleimmel meg se nem jó se nem rossz a kapcsolatom. Gondolkodtam hogy beszélek velük erről de még nem jutottam el odáig sajnos.

2022. jan. 25. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egy jó tanács, amire figyelj oda: ne azt nézd, hogy mit mond. Ha mást mond, mint amit csinál, akkor mindig a tetteinek higgy. Mondani sokmindent lehet, de az ember viselkedesebol/tetteibol lejönnek a valódi érzelmei. Szerintem simán lehet, hogy az egyik ilyen barátnőjét fűzi melletted, ha eddig nem történt semmi, bár én ezt is kétlem. Kérlek, hagyd ott, aranyos lánynak tűnsz, egy normális srác nagyon megbecsülne!


23 N

2022. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj nekem privatot, hátha tudok segíteni ☺️


23 N

2022. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondana el a szüleidnek, amit nem akarsz...?
2022. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg. Mondd el tr a szuleidnek esrtleg lightosabban es jelezd hogy ő ki akarja forgatni. Igy neked hisznek majd.
2022. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az lenne a logikus ha én mondanám el a szüleimnek de nem szeretném ha tudnának róla. De mindegy ez igazából lényegtelen.


Az a baj ,hogy fáj még belegondolni abba is,hogy más lánnyal lesz 😔 bár megkaptam azt is hogy majd a következő lány normális lesz mert én nem vagyok az.

2022. jan. 25. 10:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!