Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni. Lassan 11 hónapja vagyok együtt az első barátommal viszont ez az idő nagyrészt balhéval telt. Mindig volt valami amin vitáztunk. Tudom,hogy minden kapcsolatban vannak viták de a miénkben szerintem túl sok volt és jelenleg is van. Az egyik problémám az,hogy folyamatosan "zsarol" azzal,hogy amit elmondtam neki úgymond egy titkot arról szól a szüleimnek... Ezt persze akkor mondja ha össze veszünk. Viszont én alapból nagyon nehezen bízom az emberekben és nagyjából fél évbe telt mire kicsit megnyíltam neki aztán elmondtam ezt a dolgot és azóta is bánom. Nem szeretném ha a szüleim tudomást szereznének erről.

Nagyon eldurvult a kapcsolatunk az utóbbi időben. Csúnyán beszél velem,elhord mindennek, teljesen lerombolja a nemlétező önbizalmam, mindig engem hibáztat és sorolhatnám... A hétvégét együtt töltöttük és nagyon veszekedett velem és olyanokat mondott amik egy életre bennem lesznek : egy senki vagyok, senkinek nem kellek, azt bánja hogy össze jött velem,vége a kapcsolatnak nem kell neki ilyen lány de ezt vagy százszor elmondta, lehúztam anyagilag( mivel messze lakunk egymástól és mindig ő jött hozzám mivel én nem tudtam menni de ezt nem nevezném lehúzasnak hiszen mindig önként jött), kihasználom őt és még nagyon sok csúnya szót mondott... És nagyon agresszív volt a telefonjára ha hozzá akartam nyúlni nagyon erősen ellökött... Nem hiszem hogy megcsal vagyis nem gondolom ezt csak ez is fura volt. Én ezen a hétvégén rengeteget sírtam a viselkedése miatt és ő akkor is veszekedett velem ,hogy mit sírok hagyjam már abba miközben régebben ha elsírtam magam jött és megvigasztalt 😔 aztán azt is megkaptam mielőtt elment,hogy ezek nem is voltak igazi könnyek miközben én ezen a hétvégén nagyon megtörtem.

Nem tudom,hogy folytassam e vele mert most is beszélünk írásban és ő azt mondja folytatni akarja velem de még mindig nagyon bunkón beszél velem 😔 és még mindig engem hibáztat és nem bírom tovább. Félek hogyha elhagyom akkor szól a szüleimnek . De attól is félek, hogy utána teljesen egyedül leszek hiszen senkim sincs akivel tudnék beszélni se barátnőm se senkim teljesen egyedül vagyok 😔 és hiányozna ő is meg a jó pillanatokra gondolok vele és az is nagyon hiányzik de már nagyon régen nem volt aranyos pillanatunk.

Az utóbbi két hétben alig beszéltünk hétköznap mivel dolgozunk mindketten én mellette sulizok meg kutyázok de én mindig írtam neki amikor tudtam ő viszont alig alig. És hétvégén láttam,hogy másokkal telefonált és azért nem írt nekem. Két lány barátjával... Nincs ezzel baj de nekem fél kilenc felé írta hogy jó éjt és az egyik lánnyal még fél tizenegyig telefonált miközben minden este mi szoktunk telefonálni 😔 de azt mondja hogy szeret és én vagyok a mindene meg ilyen aranyos dolgokat mond nekem,de ezek alapján ezt nem tudom elhinni. Szerintetek mit csináljak? Nagyon tanácstalan vagyok és teljesen össze vagyok törve.

Bocsánat ha zavaros lett és a hibákért is bocsánat.


2022. jan. 25. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a titok, és egy picit szemét dolog lesz, amit tanácsolok, de szerintem mondd el szüleidnek, hogy szakítottatok, és nagyon kiborult. Így vegyenek tárgytalannak mindent, amit ír, mert csak bántani akar. Sőt, jobban járnak, ha egyből tiltják is, hogy minél hamarabb feladja, és ne legyen hatással az életetekre, amihez már semmi köze.

Ettől függetlenül érdemes átgondolnod, hogy megéri-e tartani azt a titkot, vagy sem. A szülők sajnos nem mindig ideálisak, így meg tudom érteni, ha nem akarod minden hibádat, baklövésedet az orrukra kötni. (Az enyémek pl évtizedekig emlegetnék -és emlegetik is- a legkisebb hibámat is, míg maguknak mindent elnéznek, így én se szívesen osztok meg velük semmit. ) De nem ismerem a szüleidet, szóval gondold át ezt a dolgot is.

2022. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy más lánnyal lesz... előre is sajnálom az illetőt.

A hapsi nem normális kicsi lány, csak hogy tudd. Ezzel befolyásol téged, hogy elbizonytalanítson, pedig a hiba benne van. Ordító rohadt nagy gáz van vele. Mielőbb szabadulj tőle és szólj a szüleidnek.

2022. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, akkor többé ne panaszkodj, ne sírj, csendben viseld el.
2022. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A 11-esre erősítenék picit rá: Nem kell elmondanod a szüleidnek a titkot, de kérj tőlük amolyan "lelki támaszt", állítsd őket magad mellé: mondd meg nekik, hogy szakítottál vele, mert bántalmazásközelivé fajult a kapcsolat, és tudjanak róla, hogy emiatt az immár exed kiborult, szid és mindennek elmond. Azért is fontos, hogy ők tudjanak a szakításról és az exed viselkedéséről, hogy az ex ne tudja maga mellé állítani a szüleidet és ne tudjon téged a szüleid segítségével "visszaszerezni".

Aki érzelmi zsaroláshoz folyamodik, azzal nem lehet kapcsolatot fenntartani. Ahogy más is írta, valójában most is egyedül vagy, csak még rombolják is az önbizalmadat.

2022. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!