Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl sok zsírt tárol a teste?

Figyelt kérdés

A barátnőm alapvetően rengeteget sportol. A hét minden napján mozog valamit. Egyik nap súlyzókkal, másik nap brutál kardio, és ilyen 20-30 km-es túrákra is el szokott menni havi 2x. Az étkezése mérföldekkel jobb, mint az átlag magyaré, de azért nassolgat. Kb 2000 kalóriát eszik egy nap.

168 cm magas és 63 kiló, ami szerintem még az izommal számolva is sok, ráadásul az alhasa oldalról kicsit kidomborodik és szemből is látszik, hogy nem izmos, egyenletesen zsír borítja az egészet. Aki nem tudja, meg nem mondaná, hogy bármit is mozog, inkább picit igénytelen skinnyfat-nek nézné. Az egész sport annyiban látszik a régi alakjához képest, hogy genetikailag vékony a lába és lapos a feneke, most pedig úgy néz ki, mint egy genetikailag normál, kicsit teltebb combú, kerek fenekű nő, de nem úgy, mint egy Jen Selter. Meg a válla nem az a tipikus csapott női váll. De ennyi.

Szerintem ennyi mozgás és viszonylag normális étkezés mellett ciki, hogy csak ezt tudja felmutatni, ráadásul simán utalhat anyagcsere betegségre, amit igénytelen dolog nem észrevenni és elhanyagolni.

Hogyan szóljak neki úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?



2022. jan. 25. 12:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

Az sem mindegy hány éves a barátnőd?

Szült már gyereket?

Van e esetleg valamilyen hormonális betegsége amiről tud vagy nem tud pl: pajzsmirigy alulműködés, IR, PCOS stb. Egy csomó minden baja lehet egy nőnek, aki sokat edz de még akkor is kicsit "zsírosabbnak" látszik. Van aki vastagabb csontozatot örökölt a szüleitől, és azért nem lesz soha balerina alkat. Az a lényeg, hogy egészséges legyen (laboreredmények stb), és nem az hogy valaki nagyítóval nézegesse, hogy mennyire domborodik ki a hasa.

2022. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, hogy így kielemezel minden apró "hibát". Kerek a feneke, de nem olyan mint Jen Selteré, aki ebből él, és rengeteg ideje meg pénze van arra, hogy egész nap a kondiban lógjon és diétás kaját egyen.🤦🏻‍♀️ Megnézném, hogy te vagy-e olyan ízmos mint Henry Cavill.

Kicsit kamu gyanús, de az a baj, hogy kinézem, hogy léteznek ennyire pitiáner emberek.

2022. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Te a Tari Ádám testfelépítésű férfi vagy a képletben, vagy a hobbiból szexuálpszichológussá vedlett dietetikus?
2022. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Hölgyeim!

Én is nő vagyok! Az egészségügyben dolgoztam azért írtam le, hogy van olyan hogy hormonális betegség! Nem azt írtam, hogy a kérdező barátnőjének biztos ez a baja, csak leírtam, hogy létezik ilyen is. Én láttam nem egy ilyen esetet, amikor valaki sokat edz de nem igazán tud lefogyni! Még egyszer leírom, nem állítottam hogy a kérdező barátnőjénél is így van!

Nem kell azon vérig sértődni, ha leírok egy két létező betegséget, amivel napi szinten találkoztam! Odaírtam azt is, az a fontos hogy egészséges legyen!!!

A kérdezőnek meg támogatnia kellene a barátnőjét a sportban, ha meg van valami hormonális betegsége, akkor ennek a kivizsgálásában.

#11 vagyok

2022. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező vaságyastól 50kg lehet!

Egy igazi férfi! :)

2022. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem majd jön hogy lusta nem mozog vagy 85 90 100 kg.


Teljesen normàlis a súlya ember!!!!!! Miért bàntod?

2022. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#14 nyilván rengeteg ilyen van, és pont ezért érdemes is időnként teljes kivizsgálást csináltatni. Sajnos én is ismerek sok olyan nőt, aki rendesen mozog, egészségesen, látszólag deficitben is eszik, mégis 100+ kg. Persze, nyilván valami nem jó, lehet csupán gyógyszer kellene, de az is lehet, hogy mégsem csinál jól valamit az életvitelében, ami mondjuk normális esetben nem okozna gondot, de neki pont erre kéne figyelnie. X. Nem vagyok dietetikus, és nem is állok mellettük minden nap, hogy pontosan felmérhessem.

Viszont a kérdező barátnőjének a súlya teljesen normális. Aktív életet is él, csupán a leírtak alapján nincs leszálkásodva, meg nem testépítő fitness modell. Ez messze nem problémás, kivizsgálásra szoruló dolog. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy fitt, formás nőről van szó a leírtak alapján.

(Ettől függetlenül nem értem, miért pontoztak le téged, de ezt igazából engedd el. Simán lehet, hogy az én válaszom 0%-os lesz valami miatt 🤷🏼‍♀️)

2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul az alhasa oldalról kicsit kidomborodik és szemből is látszik"

Majd behúzzuk a méhünket, hogy ne zavarjunk vele.

Persze, ha nem lenne, az se lenne jó, mert akkor meg minek létezünk, ha még gyereket szülni sem tudunk:D

2022. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az agyad tárol túl sok zsírt!

:)

2022. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%

"ráadásul az alhasa oldalról kicsit kidomborodik és szemből is látszik, hogy nem izmos, egyenletesen zsír borítja az egészet."

Kiscsillag, az sosem lesz olyan lapos, mint a szerkesztett insta képeken, mivel a testünk azzal védi a méhünket, remélem nem okoz ez neked gondot:)

2022. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!