Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl sok zsírt tárol a teste?

Figyelt kérdés

A barátnőm alapvetően rengeteget sportol. A hét minden napján mozog valamit. Egyik nap súlyzókkal, másik nap brutál kardio, és ilyen 20-30 km-es túrákra is el szokott menni havi 2x. Az étkezése mérföldekkel jobb, mint az átlag magyaré, de azért nassolgat. Kb 2000 kalóriát eszik egy nap.

168 cm magas és 63 kiló, ami szerintem még az izommal számolva is sok, ráadásul az alhasa oldalról kicsit kidomborodik és szemből is látszik, hogy nem izmos, egyenletesen zsír borítja az egészet. Aki nem tudja, meg nem mondaná, hogy bármit is mozog, inkább picit igénytelen skinnyfat-nek nézné. Az egész sport annyiban látszik a régi alakjához képest, hogy genetikailag vékony a lába és lapos a feneke, most pedig úgy néz ki, mint egy genetikailag normál, kicsit teltebb combú, kerek fenekű nő, de nem úgy, mint egy Jen Selter. Meg a válla nem az a tipikus csapott női váll. De ennyi.

Szerintem ennyi mozgás és viszonylag normális étkezés mellett ciki, hogy csak ezt tudja felmutatni, ráadásul simán utalhat anyagcsere betegségre, amit igénytelen dolog nem észrevenni és elhanyagolni.

Hogyan szóljak neki úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?



2022. jan. 25. 12:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak kamu.
2022. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21. Szerintem ezen a kérdésen a legtöbben kiégtek!
2022. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, megint egy bugyuta kisfiú, aki azt gondolja, hogy az insta csajok órákig beállított, dinoszaurusz pózos képe a valóságot ábrázolja"


Egyszer kommentben olvastam, hogy "gen z, jól érzitek magatokat? Mert minden képen úgy néztek ki, mintha egy láthatatlan lovon ülnétek."


Ez az extrém módon hátratolt nemcsak fenék, hanem egész csípőcsont úgy néz ki, mintha kentaurok lennének, akiknek levágták a ló részét.

2022. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%

Így mond meg neki:

"Szívem, szerintem duci vagy, hiába sportolsz és nézel ki normálisan, én egy álomvilágban élő szűz kisfiú vagyok, így jobbat érdemelsz nálam. Szia!"

2022. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen pasim lenne, amint megmondanád kidobnálak a francba.
2022. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy egy hozzád hasonló gyökér miatt lettem étkezési zaavaros (mert neki 168/63 sok volt, én meg tök szerelmes belé), és haltam meg majdnem 35 kilósan.
2022. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki?
2022. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!