Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja szakítottunk Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk Pár napja felhivott és a garázs kulcsát kereste rajtam majd 12 percet beszélgetett velem és kérdezte hogy hogy vagyok meg ezek..És nem értem az érdeklődését mert azóta lett barátnője. Véleményetek?

Figyelt kérdés

Sose volt nálam semmilyen kulcs

Viszont nem is hiányozhatok neki mert akkor többet keresne


2022. jan. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kanos.
2022. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha megkérdezte volna, hogy nincs-e nálad a kulcs és utána rád rakja a telefont, akkor meg az lett volna a baj.

Normális volt, rákérdezett, hogy hogy vagy? Mi ebben olyan meglepő? Ha valakinek barátnője van, mással már szóba sem állhat? Főleg, hogy nem azért hívott, hogy randit kérjen tőled.


Nem lehet, hogy te látsz ebbe többet, mint ami?

2022. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami lelkiismeret-furdalás és kíváncsiság a maximum, amit ebbe beleláthatsz.
2022. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugni akart.
2022. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Te is azt bizonyítod be hogy a nőket nem az eszükért szeretjük.
2022. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, meg is érdemled, ha egy ilyen hülye kérdés miatt párhuzamot vonsz az összes nő között!
2022. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!