Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetek ota beteg vagyok, par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetek ota beteg vagyok, par nappal ezelott rosszabodott, a heten korhazba is kerultem. A baratom a hetvegere garazs pakolast tervezett, vasarnap pedig egy haver lannyal talalkozik ebedre. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Bovebben kicsit. A csaladom nagyon messze, a barataim nyaralnak. Teljesen egyedul vagyok. A baratom tudja, tudja hogy nagyon beteg vagyok. Erre vidaman mondja, hogy de jo lesz, vasarnap talalkozik egy reg nem latott baratjaval aki lany, de ez mindegy. Szombaton pedig garazst pakol.


En barmelyik pillanatban visszakerulhetek a korhazba - es akkor magamnak kell mennem busszal,es utana jo darabig gyalog. Rosszul esik, hogy ennyit erek neki :(


2014. júl. 5. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire nem érdekled, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.
2014. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jogosan esik rosszul, de ha ennyire elhanyagol, miért vagytok még együtt?
2014. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért nem törődik veled ?

Ez elég gáz tőle.. próbáld vele megbeszélni, hogy jól esne ha törődne veled kicsit.

2014. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen, meg is lepodtem most ezen. Nem olyan reg vagyunk egyutt. Nem kell, hogy apoljon , de jol esne ha velem lenne, biztonsagot adna.
2014. júl. 5. 01:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Jogos.. mondd el neki, hogy rosszul esik.
2014. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne rosszul essen! DOBD KI!
2014. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na várjunk, azért.

Az én párom is volt, hogy tartósan ápolásra szorult.

Említette, hetek óta beteg vagy, ez az ő esetében is így volt.

Másfél hét állandó ápolás után már nekem is minden gondom volt, szükségem volt kikapcsolódásra... gondolj bele, ez neki is frusztráló helyzet lehet. Én ezért elmentem inni a barátaimmal... igaz, rosszul is éreztem magam, de legalább megnyugodtan, és másnap folyt.köv. az ápolás. Hála Istennek jól van azóta is, a tartós egészségkárosodását már megszoktuk (közúti baleset).


Kérdésem! Ha hetek óta beteg vagy, segít Neked a betegség kezdete óta? Ha igen, néha engeded kiengedje a gőzt? Belegondoltál az ő helyzetébe?


Mert, ha teszem azt, hetek óta odaadóan ápol Téged, akkor igenis és engedd el egy napra. Amennyiben hébe-hóba óv csak Téged, akkor valószínűleg lőttek a kapcsolatnak - bajban ki kell állni a másikért maradéktalanul ettől függetlenül!

2014. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez érthetetlen. Én is voltam már olyan beteg hogy kórházba kerültem napokra utána otthon voltam majd megint kórház az én barátom is szervezett magának programokat azokra az időkre, akkor még én sem tudtam hogy nagy baj lesz. De amint kiderült hogy nem engednek haza hanem befektetnek azonnal mert olyan bajom volt hogy sürgős műtét volt az indokolt akkor hívtam a barátomat és képes volt mindent eldobni munkahelyét otthagyta kb annyit tett hogy hazavitette magát a saját autójáért és a helyettesre bízta műszakot hogy vigye el. És közben is akármit tervezett programot, vagy épp a házunk egy részét újítottuk akkor, akkor is amint hazaszóltam hogy mégsem mehetek haza már dobott is el mindent és jött be hozzám. Még az anyagot sem használta el, így meg is kötött a kannába, de mondta hogy nem érdekli őt mert én fontosabb vagyok neki, az anyag pótolható, munka megvár, de a párja nem.


Én amikor meghallottam ezt a mondatot annyira örültem hogy elsírtam magam. Igaz hogy a barátom sokszor nem tett ilyet hogy miattam félbe hagy valamit, de a bajban azonnal ugrott bármi is volt.


A szomszédainknál hozzátok hasonló eset volt a válás oka, a férj letojta a feleségét, nem törődött vele, amikor hívta őt a felesége hogy kórházban van már 3 órája mert balesetet szenvedett és nagy nehezen utána eltudta érni a férje azt hitte csak hülyéskedik és nem ment be hozzá napokig. Pedig semmi olyan nem volt a háttérbe hogy gyanakodjon hogy félrelépne vagy valami, egyszerűen nem törődött vele inkább sörözgetett a haverjaival meg mulatott hogy pár napig nincs asszon. El is váltak.


Sajnálom hogy a párod ilyen, de magára vessen ha elveszít téged.

2014. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek !

Apolni nem apolt eddig sem, korhazban voltam. Hol kijovok, hol bemegyek. El tudom latni magam, nem apolast varok, csak hogy legyen itt. Mert mas nincs most.

Nem is az , hogy egyik hetvegi este elmenne , hanem a teljes egesz hetveget beszervezte maganak, nem is fogom latni.

A heten szerdn kerultem be a korhazba ujra, persze oda sem jott velem.

2014. júl. 5. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok.

Nem is feltétlenül ápolásról beszéltem, maradjunk meg a "gondoskodásnál", a szellemi-mentális támogatást is ide lehet venni, sőt talán ez a legfontosabb.


Az utánam válaszoló is összefoglalta a lényeget: ha nagy a baj, azonnal ott kell lenni, és ennyi. Ehhez teszem hozzá, fenntartom továbbra is: azért 0-24 órás szolgálat túlzás - kell neki is feldogozza/kifújja, de itt ismerkszik meg az igazi hozzáállása. Ha rá se retyetyézik, vagy nem tudja kezelni a helyzetet, a későbbiekben sem fogja tudni!

2014. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!