Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt az önző?

Figyelt kérdés

A férj sokat dolgozik, szereti és kívánja a feleségét. Sokkal több együttlétet igényelne.

A feleség a sokat dolgozó férje mellett egyedül van otthon a 2 beteg gyerekkel. Kimerült, nincs segítsége, fáj a háta, napok óta még hajat mosni sem volt ideje.

Nap végén a gyerekek fektetése után a férj rögtön szeretne szexelni a feleségével. A feleség fáradságra hivatkozva elutasítja. Azóta mosolyszünet van, mindketten a másikat gondolják hibásnak.



2022. jan. 27. 19:18
A kérdező szavazást indított:
A férj volt az önző.
A feleség volt az önző.
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szexet NEM lehet erőltetni, ezt jó lenne végre megérteni. Vagy a feleségnek szét kéne dobni a lábát, hogy dugja meg a férj akkor is, ha ő nem akarja?

Természetes, hogy a férj szereti és kívánja a feleségét, ezzel a részével nincs baj. Azzal viszont igen, hogy veszekszik a szex miatt ahelyett, hogy a gyökerénél próbálná kezelni a problémát. Pl. hogyan lehetne tehermentesíteni a feleséget.

Illetve, ha nem tartósan betegek a gyerekek, hanem csak ez a mocsok takonykóros időszak, de pár hét, és kilábalnak, és mennek vissza oviba/suliba, akkor meg ki kell bírni, ez egy rossz időszak.

2022. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az a gond, szerintem, hogy ez nem fekete-fehér. Mindkettejüknek megvan az igazsága. A férj dolgozik, nyilván vágyna némi romantikára, gondolom nem éve házasok, tehát csodaszámba megy hogy még mindig kívánja a feleségét. Ugyanakkor a feleséget is meg lehet érteni, hiszen aki nincs otthon 0-24-ben két beteg gyerekkel, gondolom tartós betegek, az el se tudja képzelni hogy mennyire le tudja fárasztani az embert fizikailag és mentálisan is. Kompromisszumot javasolnék és nem egymásra mutogatást, vádaskodást. A feleség ha teheti, heti egyszer bízza rá a gyerekekt valakire. Öltözzön ki szépen, és menjenek el a férjével randizni és töltsenek együtt egy szuper éjszakát. Ez a kapcsolatuknak is jót tenne, mert jelenleg a feleség csak anyaként funkcionál, és ez válságba sodorhatja a kapcsolatot. Ugyanakkor ogy a férj se maradjon ki: próbáljon amit lehet, levenni a felesége válláról. Nem írsz kérdező a gyerekek betegségéről, ezt jó lenne mondjuk tudni. És oké hogy a férj dolgozik, gyakran ez egy jó kifogás arra hogy otthon már semmit ne kelljen csinálni. Na, ez nem így van. Próbáljon a férj néhanap ténylegesen az otthoni dolgokkal is foglalkozni, akár a háztartással, akár a gyerekekkel.
2022. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A gyerekek nem krónikus betegek, csak egy hete náthásak, köhögnek és nagyon nyűgösek. 4 napig volt egyedül a gyerekekkel a feleség a nézeteltérés előtt.
2022. jan. 27. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik a férj. Oké, és? Ha nem lenne felesége, ugyanígy dolgozna. Nem külön érdem. Nem értem, miért kezelik ezt sokan úgy, mintha valami extra szolgáltatás lenne.


Nagyon sok házasságból így hal ki a szex: úgy viselkedik a férj, mintha a felesége teste a tulajdona lenne, és jogában állna igénybe venni. Ha nincs szex, akkor büntet. A feleség legközelebb belemegy inkább, és gyorsan színlel egy orgazmust, mert hamarabb vége. Aztán azt veszi észre, hogy már nem is élvezi a szexet, így nem is kívánja. Viszont muszáj, különben balhé van.

Idővel inkább tűri a balhét és a csenddel verést. Utóbb már ő provokálja, hogy ne is legyen kedve szexhez az urának.


Ez miért jó? Komolyan ennyire nem érdekli a férfiakat, hogy a feleségüknek nem jó? Annak a nőnek, akit elvileg szerelemből vett el, akit különlegesnek lát(ott)... Ennyit érdemel?

Ez főleg akkor szánalmas, ha minden más puncinak meg hetekig képes eljátszani a romantikus hősszerelmest, hogy egyszer letolja a bugyit.

Nincs itt egy kis ellentmondás?

2022. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy csak egy hét?Nem igaz, hogy ennyit nem bírsz ki.Úgy írtad, mintha tartósan betegek lennének a gyerekek.
2022. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Nekem semmi libidóm nem volt kb 2 hónapig, amikor Covidban meghalt anyukám. Bűntudatom volt, depressziós voltam. Nem élveztem, mégis hagytam a szexet. Nem utasítottam el a páromat!

Aztán majd sírhat,ha megcsalja!

2022. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy egy hét? Akkor tárgytalan amit írtam. Máskor fogalmazz érthetőbben, én tartós beteg gyerekekre gondoltam és annak fényében írtam a fentieket. #2-es voltam.
2022. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a kisfiú hisztizik, mert nincs csoki vacsi után? Szívem szakad meg...!
2022. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mi a franc van a nőkkel. Én is nő vagyok, még soha nem utasítottam vissza a szexet. Ha nem volt nagy kedvem, vagy fáradt voltam akkor is a párom kedvére tettem. Aztán még élveztem is! Még 12 km futás után is volt szex. Inkáb örülnének, hogy kívánja őket a párjuk. És még le is pontoznak. Frigid p...k
2022. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9es tudod mi az, hogy a párom kedvére teszek? Sütök neki sütit, meglepem valamivel stb. A szex kölcsönös örömszerzésről szól. Soha nem szexelek ha nincs kedvem és ami fontosabb, a férjem se akarja, ha látja, hogy fáradt vagyok. Szerintem ez a normális hozzáállás. A szex nem jár senkinek.

6osnak! A pasid egy igazi tuskó ha anyukád halála után képes volt úgy megdugni, hogy tudta milyen állapotban vagy.


Kérdező! Kommunikáció. Feleseg: szívem kimerültem a négy nap alatt, most pihenni szeretnék. Ferj:rendben, holnap délután elviszem a gyerekeket, hogy tudj magadra időt szakítani.

Ennyi.

2022. jan. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!