Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam ma egy párt.A csávó kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam ma egy párt.A csávó kb 1,70 cm,nagyon kigyúrt,hatalmas izmokkal,tetkók.A nő😍,tipikus szőke,csinos,plasztikázott,tetkók.Az ilyen emberek et,mi köti össze,? Miről tudnak beszélni,társalogni? Gondolom nem IQ bajnokokról van szó.Szerelmesek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Pénz.
2022. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Nem minősítem most azt, hogy külső alapján ostobának nevezel embereket. De tételezzük fel, hogy tényleg nem IQ-bajnokok: a buta embereknek is megvannak a témáik, a dolgok, amikről akarnak, szeretnek beszélgetni, nekik is vannak hobbijaik, stb. Csak max. nem az atomfizikáról társalognak, hanem, mit tudom én, celebekről. A hasonlóság a lényeg.
2022. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyesmi páros az ismeretségemben, talán annyi különbség, hogy a pasin nincsenek tetkók, a csajon meg plasztikázás nincs (póthaj viszont van).

1. Attól, hogy vki divatosabban öltözik, szereti a tetoválást, attól még nem biztos, hogy buta... még akkor sem, ha nincs diplomája. Én a párosból a nővel szoktam többet beszélni - ő azért szokta olvasni a híreket, szokott olvasni szakirodalmat és regényeket is (nem szépirodalmat, de nem Szürke 50 árnyalatát), ha vmi téma felkelti az érdeklődését, utánaolvas; szakmáját tekintve edző - annak is folyamatosan utánaolvas, képezi magát, jár különböző szakképesítést adó kurzusokra... tehát nem egy tanulatlan gyökkettő IQ-jú valaki. Így gondolom, a pasijával sem csak a dugásról beszélnek.

2. Amikről 100%-ig tudom, hogy mindketten érdeklődnek iránta: edzés, sport, sorozatok, autók, állattartás, utazás.

2022. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a külsöröl ítélsz. Egyik legjobb baràtnöm hasonlò küllemü mint leírtad, ennek ellenére nem buta, diplomàs làny és nagyon kedves, baràtsàgos. Te csak a felszínt làtod kettejükröl.
2022. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne éljetek már ennyire sztereotípiák között pls. A pasim kigyúrt, szolizik és szeret öltözködni. Nekem szőke a hajam, vékony vagyok és szeretem a sminket meg a tűsarkút. Én tanár vagyok, ő meg Pr manager. Nem vagyunk fogyatékosok :D
2022. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lehetnének szerelmesek? Miért ne lehetnének okosak?

Hasonló a hasonlóval, nincs ezzel baj. Lehet, hogy együtt járnak kondizni, otthon együtt főznek, mindketten szeretnek kirándulni, extrovertáltak, stb. Ez már egész jó alap egy kapcsolathoz.

Te miről tudnál beszélgetni a 😍csajjal? Mi lenne bennetek közös?

2022. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
54%
Én például kvantumfizikáról, génszerkesztésről, térhálós dimenzió struktúrákról, fraktálszámokról szoktam beszélgetni :)
2022. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének buták mert jól néznek ki és sportosak?

Valszeg te sem lehet egy iQ bajnok ha valakit a külseje alapján ítélsz meg.

2022. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neked megvan már a párod?
2022. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sokat adnak a látszatra, mindeközben légüres tér az egész életük. 0 tanulmány, nullás bankszámla...
2023. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!