Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem olyanok az együttlétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem olyanok az együttlétek mint előtte,rámunhatott?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyünk együtt,29/23 évesek vagyunk.

3 éve együtt élünk. Az elején nagyon jó volt a szex,napi többször is… mostmár jó,ha egy héten van kétszer. A barátom sokat dolgozik,ez tény,és fáradt,de néha annyira vágyom rá,de neki sajnos nem megy… nem igényli annyira a szexet mint én. Ha van is,akkor is a megszokott pózok,helyzetek.pedig annyira szeretném,ha kimutatná,hogy vonzónak talál,és csak lelökne az ágyra,hirtelen és felfalna. Ezt már meg is mondtam neki,hogy erre vágyom,mert sajnos nem igazán érzem,hogy tetszem neki. Sokszor van,hogy nem jön össze a szex,mert álmos és mindig aztmondja,majd holnap.. de én nem akarom ezt így előre megtervezni mint valami nyugdíjasok…

A múltkor telefonált egy barátjával,én pedig lehúztam a nadrágját,és elkezdtem leszopni,és láttam,hogy tetszik neki,de nem hagyta abba a telefonálást,pedig egyáltalán nem volt semmi fontos. Így abba is hagytam,és utána sem történt semmi, és ez elég rosszul érintett.

Mit vigyek bele a szexuális életünkbe?

Én szeretnék próbálkozni,hogy izgalmasabb legyen,de tőle is elvárnám.

Szeretjük egymást,és félek,hogy ez csak rosszabb lesz és elrontja a kapcsolatunkat.


2022. jan. 28. 00:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Exem is ilyen volt, a párom ellenben minden nap, de max kétnaponta elkap, mert kíván és én is őt (6 éve vagyunk együtt).
2022. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Tudom,hogy egy idő után ez bekövetkezik,már nem lesz a régi a szexuális életünk,de én ezt még elég korainak tartom. És egy kicsit meg is ijeszt,hogy mi lesz akkor később? És én ezt nem akarom még. Kissé kétségbe vagyok esve és keresem a megoldásokat.

De mivel már beszéltem róla erről,és nem igazán vált be,ő valószinüleg ilyen…

Korábban is voltak ebből problémáink. Akkor a munkahelyemen megismertem egy fiút,akivel sokat dolgoztam egy műszakban,és mindig úgy nézett rám,mint aki azonnal felfalna,és őszintén,ez nagyon tetszett.egyszer a raktárban megcsókolt,aminek nem volt folytatása,bármennyire bejött ,azonnal felmondtam és kivertem a fejemből. Azután a barátom is bevallotta,hogy elhanyagolt és meg fogja hallgatni vágyaim,és cselekedni de sajnos egy két hónap után minden visszatért a régi kerékvágásba.

De szeretem őt,és 6os,köszönöm a válaszod,megfogom próbálni a legtöbbet kihozni a dologból és nem problémaként felfogni hanem szórakozni.

Egyébként pár kilót magamra szedtem,de mivel magas vagyok és vékony voltam,ez az 5 kiló nem igazán változtatott rajtam semmit,nem híztam rengeteget és változott meg drasztikusan a testem.

2022. jan. 29. 02:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!