Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan működik majd 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik majd 10 év múlva, ha megéljük?

Figyelt kérdés
48 éves házasságban élek jelenleg is a férjemmel 68 vagyok most férjem 70 éves. Nagyon boldog a mi házasságunk. Megkaptunk egymástól mindent jelenleg is jól működik közöttünk minden, a szex is heti két alakalommal jónak mondható, elsősorban a férjemnek köszönhetően, mert még mindig teljes munkaidőben dolgozik a nyugdíja mellett.Tehát nem hagyja el magát mint nagyon sok nyugdíjas ember.Azonban kíváncsi lennék arra, hogy Pl 10 év múlva, ha megéljük ez miben fog változni? Mert mindig ez sem fog működni. Kinek mi a véleménye erről?
2022. jan. 28. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát én nem tudom, hogy mi lesz majd 10 év múlva, de gratulálok. Szerintem kijelenthetem, hogy az emberek nagy része erre vágyik, önök pedig ezt megvalósították a saját életükben, ez egy fantasztikus dolog. További minden jót!
2022. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nézd, minden rosszindulat nélkül ennyi idős korban nagyon könnyen történik valami hirtelen egészségromlás, pl. trombózis, tüdőembólia, agyvérzés, infarktus, combnyaktörés miatt, ami után sajnos a teljes gyógyulás nagyon ritkán sikerül. De itt a COVID is, ami főleg az ilyen korúakat viszi. Ezt csak arra mondom, hogy sajnos ilyen idős korban nem csak a halál lesz közeli, hanem egy súlyos egészségkárosodás miatti csökkent értékű élet is. Bocs, amiért ilyen szomorú dolgot írok, de ma egy ilyen miatta tartós leromlás, rokkanttá válás esélyesebb mint az, hogy tökéletes egészségben éltek majd vagy meghaltok hirtelen.
2022. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
További ilyen szép éveket jó egészségben!
2022. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem jós itt.

Ha még esetleg olvassa is véletlen egy 80-as és válaszol, akkor sem biztos, hogy nálatok is úgy alakulnak a dolgok.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy jót tesz a férjednek, hogy 70 évesen is még teljes állásban dolgozik...

2022. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok nektek, azt hiszem legbelül mindenki ilyen kapcsolatra vágyik ❤️ Bár elég furi, hogy 68 évesen kiírod ezt kérdésként a gyakorira.
2022. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a kérdésedre nem tudok válaszolni, de azt azért szerintem ki lehet jelenteni, hogy mivel elég példaértékű amit csináltok, inkább mások kérdezhetnék, hogy vajon 10 év múlva is így lesz-e.


Sok sikert a továbbiakhoz!


"Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy jót tesz a férjednek, hogy 70 évesen is még teljes állásban dolgozik..."


Ahogy az sem biztos, hogy nem. Gyanítom önként teszi, hogy elfoglalja magát és hasznosan teljenek a napjai.

2022. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

6. Persze, nem mindegy, hogy ügyvéd v. gyári munkás 70 évesen...

Egyébként pedig nagyon trollszagú a kérdés.

2022. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként pedig nagyon trollszagú a kérdés."


Az én fejemben is megfordult, de úgy mérlegeltem, hogy ha tényleg troll kérdés és én bedőlök neki, akkor vállat vonok. Ha viszont ellenségesen letrolloznék egy ennyire pozitív embert... Na akkor érezném szarul magam :)

2022. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. A héten már a 3. ilyen kiírást olvasom, hogy idősek tolják, mint a nyulak, nekem már kicsit sok... :D
2022. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" héten már a 3. ilyen kiírást olvasom, hogy idősek tolják, mint a nyulak, nekem már kicsit sok... :D"


Nekem ez az első, lehet lemaradtam :).

2022. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!