Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 évet voltunk együtt, sajnos elhidegültünk, és ő elköltözött. Ő mondta ki, hogy vége, de inkább közös megegyezés volt. Tudom, nem szép dolog, de én másfél hét után összejöttem egy kollégámmal, és a férjem békült volna, de már elhajtottam. Viszont eltelt két hónap és az új párommal nem érzem azt, amit vele, be kellett látnom, hogy még mindig őt szeretem, és helyre akarom hozni. Viszont már beadtuk a válást, és tud az új páromról, és a büszkeségét ismerve nem hiszem, hogy visszajönne úgy, hogy több mint egy hónapig más pasival voltam a lakásban, a hálószobánkban, amit együtt terveztünk a férjemmel. Tudom, hogy szeret, de így már nem jönne vissza, pedig van egy 4 éves kislányunk is. Szerintetek meg tudom még bármivel győzni? Visszanyerhetem bármivel a bizalmát? Mivel beszéltünk, ezért tudom, hogy neki csak 1-2 randija volt, meg max egyéjszakás kalandja, de neki kapcsolata nem volt, mint nekem. én 34 nő, ő 35 férfi
2022. jan. 28. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
4 évet voltatok együtt és van egy 4 éves lányotok? Az igen!
2022. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Tehát, ha jól értem, hazavittél egy idegen férfit a négy éves lányod mellé úgy, hogy még el sem váltatok, még ha külön is éltetek. Igazán felelősségteljes anyuka vagy!


Már csak a volt férjem iránti tiszteletből sem vittem volna fel más férfit a közös otthonunkba...

2022. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Magam alatt voltam lelkileg, és kellett egy társ, nem gondolom, hogy emiatt rossz anya lennék. És az új párom is nagyon jól kijön a lányommal.
2022. jan. 28. 11:44
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Te vagy az egyik leggázabb nőtípus.

Komolyan érdekel, ilyenkor mit vártok? Nekem is volt egy barátnőm. Elmondta, hogy mennyire jó a kapcsolatunk, milyen jó vagyok vele, de elmúltak az érzései és szakította. Pár hónap múlva az ajtóm előtt sírt, miután pár pasi átment rajta és rájött, hogy mit vesztett.

Szerinted épeszű ember visszafogad titeket? Miért tenné? Egy kapcsolatban fontos ám a bizalom, de ti ezt nem érdemlitek és alkalmatlanok vagytok rá. Ti nem vagytok társak.

Az csak extra a dologra, hogy képes vagy áldozatnak beállítani magad, hogy magad alatt voltál... Neeem, természetesen nem vagy rossz anya, tökéletes anya vagy. Hát, mi más lennél? Igazi példakép!


A régi pasid elszúrtad. Dolgozd fel.

2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
en csak szegeny gyereket sajnalom
2022. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne bízni bennem? :( Nem csaltam meg. Szakítottunk, ráadásul ő ment el, nem én dobtam ki. Igen, másfél héttel később lefeküdtem az új párommal, de akkor a férjem már elköltözött, nem érzem úgy, hogy megcsaltam volna.
2022. jan. 28. 11:58
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

"Miért ne lehetne bízni bennem?"

Ha nem érted, nincs mit mondanunk.

2022. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem volt szép, hogy ilyen gyorsan lett új kapcsolatom. De nem érzem, hogy ezzel megcsaltam volna a férjem.
2022. jan. 28. 12:02
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem írta, hogy megcsaltad...
2022. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne haragudj de másfél héttel azután hogy elhagyott összeköltözni egy idegen férfivel a közös lakásba a 4 éves kislány mellé... Vagy legalábbis sűrűn odaengedni, ez a leirásból nem világos.


Én se vagyok szent, nekem is mindössze 2 hónappal az elköltözésem után lett uj kapcsolatom, pedig az én lanyom sokkal kisebb, de az akkor is kerek két hónap, nem pedig 10 nap. Ráadasul ez is csak azért történhetett meg, mert mar meglehetősen régota éreztem őiránta, csak az plátoi volt, és fogalmam se volt róla hogy van nála esélyem. És nem költöztem össze vele, illetve én megyek oda néha, ahol a gyerek külön szobában alszik, nem pedig ott csináljuk, ahol sokszor a kislányommal alszunk.


A férjed helyében az extra gyors váltás miatt nem fogadnálak vissza. De ezt neki kell tudnia. Mindketten elcsesztétek. Nem lesz könnyű visszaszerezned, főleg ha egyébként is kihűlt.

2022. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!