Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 évet voltunk együtt, sajnos elhidegültünk, és ő elköltözött. Ő mondta ki, hogy vége, de inkább közös megegyezés volt. Tudom, nem szép dolog, de én másfél hét után összejöttem egy kollégámmal, és a férjem békült volna, de már elhajtottam. Viszont eltelt két hónap és az új párommal nem érzem azt, amit vele, be kellett látnom, hogy még mindig őt szeretem, és helyre akarom hozni. Viszont már beadtuk a válást, és tud az új páromról, és a büszkeségét ismerve nem hiszem, hogy visszajönne úgy, hogy több mint egy hónapig más pasival voltam a lakásban, a hálószobánkban, amit együtt terveztünk a férjemmel. Tudom, hogy szeret, de így már nem jönne vissza, pedig van egy 4 éves kislányunk is. Szerintetek meg tudom még bármivel győzni? Visszanyerhetem bármivel a bizalmát? Mivel beszéltünk, ezért tudom, hogy neki csak 1-2 randija volt, meg max egyéjszakás kalandja, de neki kapcsolata nem volt, mint nekem. én 34 nő, ő 35 férfi
2022. jan. 28. 11:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem az egeszben az a gaz, hogy az uj kant odavitted. lett volna erre kulturalt megoldas is. gyerek lepasszol rokonokhoz, baratnohoz barmi, te meg elmesz kufircolni, nincs ezzel semmi gond.de masfel het utan raszabaditani egy 4 eves gyerekre egy masik ferfit? hol elsz te? uristen
2022. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem idegen, mert már munkahelyről hónapok óta ismertem. Máshol nem tudjuk megoldani, nálam a legkényelmesebb. Eleinte úgy oldottam meg, hogy a lányom ne legyen otthon, neki három hét után mutattam be, azóta csináltunk közös programot is, és nagyon jól kijönnek egymással.
2022. jan. 28. 12:37
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Még abban sem lehetsz biztos, hogy ti ketten jól kijöttök, nem hogy a lányoddal!

Eszem megáll, hogy emberek milyen merészek, te felméred egyáltalán, hogy a gyereked még fel sem fogta, hogy apa már csak hétvégi apuka lesz ezután és te máris odatolod neki az új kapcsolatodat? Csepp érzés lenne még benned a férjed iránt, akár csak szeretet formájában, ez eszedbe sem jutott volna!

2022. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Mindenhez idő kell, idő kellett volna ülepedni hagyni a dolgokat. Nyilván ha egy ember kikerül egy párkapcsolatból ( leginkább a párkapcsolat függők), akkor nekik minél előbb kell valaki aki "mellettük" van és stb. Mindenre kellett volna időt hagyni, de így azt a hidat felégetted....

De még nem menthetetlen, lehet szerencséd, lehet tiszta lap, de a heg mindenkiben ott lesz és ha nem holnap a jövő héten, vagy 4 év múlva egyszer feljön és fájni fog.....

2022. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehat minden ferfi, aki lelep, azonnal bekulni akar, ha masik ferfi kerul a kepbe. Nem a no erdekes, hanem a vetelytars pillanatnyilag. Aki lelep, az hosszan fontolgatta, vergodott elotte. A feltekenyseg erosebb oszton, de semmi nincs mogotte. Vege.
2022. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
A férj helyében ezt a békát biztos nem tudnám lenyelni.
2022. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlenül váltatok a férjeddel. Ne akard visszaszerezni. Ehelyett törekedj arra, hogy újfajta, játszmáktól mentes, barátságos társszülői kapcsolatot alakíts ki vele. Az új partnereidet viszont csak akkor szabadítsd rá a lányodra, amikor már viszonylag stabilnak tűnik a kapcsolat.
2022. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a leírtakat nézem, akkor nem sok empátia vagy megfontoltság látszik a szeretteid felé. A lányod belekevered az érzelmi bizonytalanságodba, eszedbe sem jut az ő kötődésével foglalkozni akár az apa, akár az új férfi kapcsán. A "volt férjet" visszaszipkáznád, mert az új fickó nem ment át a teszten, az újat meg nyilván elhajtanád, ami majd a munkahelyen okozhat vidám perceket. Nyilván nem egymagad csináltad, de ez így totál káosz.

Tán érdemes lenne hátradőlni ebből és rendet tenni magad körül. Először is tisztázni az újjal azt, hogy ez most ennyi volt, aztán kitalálni, hogy miként rendezed be az életed az új körülményekben. Ha már stabilitás van, akkor el lehet kezdeni gondolkodni azon, hogy mi vezetett idáig és esetleg javítani azon, amin kell. Mire ide eljutsz, akkor lehet értelme elgondolkodni azon, hogy van-e értelme a férjeddel bármit is folytatni. Talán neki is vonzóbb lehet egy felelős felnőtt módra működő anya, de azt sem zárnám ki, hogy mire végzel, rájössz, hogy nem is szeretnéd a folytatást.

Tiszta lap, minden más utána jön. Ja, és vigyázz arra a gyerekre!

2022. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
#18 Nem tudom mit varsz egy notol, felelossegvallalasra egyik sem kepes.
2022. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"több mint egy hónapig más pasival voltam a lakásban, a hálószobánkban, amit együtt terveztünk a férjemmel.

neki csak 1-2 randija volt, meg max egyéjszakás kalandja, de neki kapcsolata nem volt, mint nekem - honnan tudod? És gondolod, hogy a tied kapcsolat volt?

2022. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!