Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társkereső oldalakra regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakra regisztrált lányok álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a netes ismerkedést, elküldtem vagy 25 levelet, de csak egy választ kaptam, hogy bocsi, de nem téged kereslek. Nem vagyok nagyon ronda és nem is a túl fiatal, hanem inkább a 30-as korosztályban keresgéltem. A 30 év feletti lányok még mindig a hercget várják fehér lovon és irreális elvárásaik vannak? Szerintem rájöhetnének, hogy ők sem fiatalodnak és ebben a korban már ideje lenne kezdeniük magukkal valamit...
2010. szept. 9. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Amiket leírtatok ugyanúgy jellemzőek a férfiakra is. Mindenki a nagy dudájú, fokhagymaseggű, babaarcú s vékony lányokat akarja. Ezek nem nagy elvárások? Azt kéne már észrevenni kedves emberek (fiúk, lányok egyaránt), hogy mind a két nem ugyanolyan. Mind a kettőnek ugyanolyan magas elvárásai vannak, mind a kettőnek megvannak a maga hibái, valamint mind a két nem tagjai csalják a párjukat. A férfiak azért szidják a nőket, amit ők is ugyanúgy megcsinálnak és ez igaz a nőkre is.

Egyébként meg valami baj csak lehet veled kedves kérdező, ha senkinek nem kellesz...

2010. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te még soha senkit nem utasítottál vissza?
2010. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem volt mit.
2010. szept. 9. 23:08
 14/18 A kérdező kommentje:
akarom mondani, kit
2010. szept. 9. 23:10
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
21 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom de ezért nem a fiúkat tartom hibásnak. Nem mondanám csúnyának magam, kicsit husi vagyok de nem olyan vészes mert eloszlik. Mégse kellek a kutyának se. Egész nyáron fesztiválokra meg koncertekre jártam, senki soha oda nem jött hozzám. Most mondhatnám, hogy juj szemét fiúk, miért nem kellek egyiknek se, nagyok az elvárásaik stb, de nem teszem. Tudom, hogy velem van vmi baj. Vagy a kisugárzásommal, vagy a megjelenésemmel vagy csak ennyire átlátszó vagyok mindenki számára, nem tudom. De ezért nem mást hibáztatok. Ezt dobta a gép, ezt kell szeretni. Abból a szempontból szerencsém van, hogy 1 cseppet sem vágyom kapcsolatra. A figyelem néha jól esne, de egy kapcsolat... kell a francnak...
2010. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, nem telejsen értették meg a kérdező problémáját.

A gond ott van, hogy a lányok többsége b@szik válaszolni a levelekre, még akkor is, ha valamilyen kérdést tesz fel az ember....

25 levélből egy visszajelzés az nem mondhatnám, hogy jó arány.... Igazából nem baj, ha valakit elutasítanak, mert nem tetszehtünk mindenknek, de legalább annyit, hogy válaszoljon, hogy "bocs, de nem..."

2010. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig visszaírok mindenkinek, minimum azt, hogy bocs de nem vagy az esetem. Aki nem válaszol az egy hülye, bunkó liba és nem kell foglalkozni vele.

20/L

2010. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Én is keresgéltem ott, túl a 30-on és lenne mit meséljek a pasikról!Volt olyan aki a farkáról küldött fotót és a sok gusztustalan szöveget már nem is kell említenem.Aki normális levelet írt, de nem tetszett, az meg tapadt és már féltékenykedett!!Töröltem magam minden oldalról és nem hiszem, h még próbálkozni fogok.A másik oldalt is meg kellene hallgatni, mielőtt ítéletet mondtok.
2010. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!