Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A volt párommal kereken 2 évig voltunk együtt. Tini szerelem volt 17 évesek voltunk együtt vesztettük el a szüzességünk mind kettőnknek ez volt az első tényleges “szerelem” . 2 éve lettünk volna együtt, de én szakítottam vele az ő hibájából betegesen féltékeny volt ok nélkül, s már kiszerettem belőle mert konkrétan minden nap veszekedett, ha nem válaszoltam rögtön hozzá teszem egész nap beszélni kellett minden percben.. nem járhattam sehova, toxik kapcsolat volt. Mikor együtt voltunk, mondta ha szakítunk olyan lányt keres mint én. Szakitottam rá majdnem 1 évre lett neki is új párja, és tényleg a csaj nagyon hasonlít rám, a haja a stílusa az arca és az a dúrva hogy sokan mondták nekem, h az exem új csaja olyan mint én, mondjuk a csaj nem követ de egy időben mindíg nézte a storym instán. Nem tudom ez csak nekem fúrcsa, vagy nektek is az lenne, hogy ha az exetek új csaja olyan lenne mint ti..?

20L


2022. jan. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Istenem... vége lett akkor mi a fenét agyalsz rajta? Nem mind1 kire hasonlit... vele van nem veled
2022. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem furcsa, elő szokott ez fordulni.

És kérlek a helyesírásodon egy kicsit jávíts!

2022. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt úgy mondod mintha ő szakítottam vele, ez is egy fúrcsaság, s le írtam, hogy csak szerintem furcsa e.. de ha mindenhez így állsz hozzá nem értem miért vagy itt, van ennél butább kérdés is ezen a platformon.:)
2022. jan. 28. 23:32
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm a tanácsod megpróbálok, de más nyelven tanultam meg helyesen írni..
2022. jan. 28. 23:34
 5/7 A kérdező kommentje:
S ezért bocsánat a helyesírási hibáért, vagy ha kevésbé érthetően fogalmazok..
2022. jan. 28. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdelyi vagy?


Amugy lehet, hogy te szakitottal es lehet, hogy tenyleg hasonlit rad a csaj, de itt megis te vagy az, aki az exen kattog! Sot, meg kerdest is irsz ki rola...

2022. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen erdélyi, igen mert a minap be likeolta 2 képét, s egy posztját a lejobb barátnőmnek akit “általam ismert annó” aztán 1 óra mulva dislikeolta, nem értem minek kell ilyet csinálni. Én szakítottam, le is töröltem minden honnan, mert már nem szerettem
2022. jan. 29. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!