Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baja Pontosan?

Figyelt kérdés

Van cafeteria kártyám,ami pár alkalom után folyton elutasította a vásárlást.Felkerestem az OTP...kaptam új kártyát ami tegnap jött meg.Úgy gondoltam,hogy akkor ki kéne próbálni,kérdeztem a páromat,hogy te kérsz valamit, válasza az volt,hogy nem.

Én tovább nézegettem az étlapot és rendeltem magamnak,mondtam a páromnak,hogy megrendeltem "kettőnknek" vagyis ha gondolja nyugodtan egyen belőle, ha valamelyik szimpatikus.

Erre teljesen kiakadt,hogy én együgyű vagyok és őt az bántotta,hogy amikor rendeltem nem kérdeztem meg őt külön,hogy ezeket rendeltem neki megfelel,enne -e?


Őszintén én teljesen nem értem az egész szituációt

Megkérdeztem,hogy kér valamit

A válasza nem volt

Akkor most mi a baja pontosan?



2022. jan. 29. 04:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Veszekedés után nem érzi azt,hogy szeretne és,hogy velem akarna lenni


Meg,hogy én teszem tönkre a hétvégét

Szerintem én semmi rosszat nem tettem

De valaki tényleg magyarázza már el mi az baja,mert én tényleg nem értem


28N vagyok

2022. jan. 29. 05:00
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem szimplàn nem kedvelte azt a helyet,vagy nem gondolta,h fog működni a kàrtyàd.


Ha ezek közül egyiksem, akkor meg nem itt indult a szarlavina és ez csak amolyan (mondvacsinàlt) utolsó csepp.

2022. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű...


Veszekedés után nem érzi azt,hogy szeretne és,hogy velem akarna lenni


Főleg ezen mondat után.

Nem szeret ,nem akar már veled lenni csak gyáva szakítani. Inkább még szenved a kapcsolatban egy darabig amíg nem lesz tökös kimondani hogy neki ez már nem megy...

2022. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kene megsertodni hogy egyszer nem et mond nem ké aztan meg az a baja hogy kerni akart
2022. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*nem kér
2022. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez csak egyszeri alkalom volt - már amit leírtál - vagy több hasonló szituáció?!


Ahelyett, hogy örülne az áldozatkészségednek... lehet, hogy már régóta készül a szakításra, csak nehéz neki kimondani, hogy VÉGE.

2022. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
En is ruhellem ha ez a jatek megy.
2022. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak valamin össze akart veszni.
2022. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Vagy meg fog neki jönni, vagy már gondolatban lecserélt másra.
2022. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Jo kerdes h milyen nemu a kerdezo
2022. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!