Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány esélyt szoktatok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt szoktatok adni egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 07:28
A kérdező szavazást indított:
1-2
3-4
5-6
7-8
9
Semennyit
33 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet fenntartani egy kapcsolatot, ha bármennyire is rossz? Hiszen már ismered őt, kiadtad magad és nála van a legfontosabb kincs a világon, az idő, amit rá fordítottál, csak aztán sajnos rá is ordítottâl.
2022. jan. 29. 07:32
 2/24 anonim ***** válasza:

Csak egyet, amikor először összejövünk.

De a legutóbbinak nagyon szeretnék még egyet...

2022. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert rossz. Ki akar éveket, vagy évtizedeket szenvedni, poshadni valaki mellett, akit nem szeret, akivel nem jó együtt lenni, ahelyett, hogy úgy élne, ahogy neki jó? Arról nem is beszélve, hogy közben ezeket az éveket, évtizedeket jól el is pocsékolja. Ha azokat az éveket sajnálod, amit már elcsesztél, akkor azokért nem aggódsz, amiket még el fogsz?

Mellesleg az az idő és energia, amit addig a kapcsolatra fordítottál, amíg működött, szerintem nem ment kárba. Örömöt okozott, szeretetbe éltél, fejlődtél, tanultál. Onnantól kidobott energia és idő, hogy már nem működik és tenni sem akarsz. Amíg az ember még vár, reménykedik, próbálkozik, küzd, addig még van értelme az időnek és erőnek, amit bele ölsz. Ez alatt is tanulsz, tapasztalsz és a végén még akár sikerülhet is megmenteni a dolgot. Onnantól, hogy már csak vagytok egymás mellett, onnantól minden percért kár.

2022. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem kellene pluszban, bár én szoktam azért. Nem kellene.
2022. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ámbár egy egész emberöltő is kevés megismerni igazán egy másik embert, ki tudja mi lapul még benne, ennek megismerése komoly időzónàt igényel!
2022. jan. 29. 08:14
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok a pontok, ahol hiába adsz további esélyeket, nagyon kicsi eséllyel fog működni. Ilyen a személyiségzavar, agresszió, szenvedélybetegségek például.
2022. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, álomvilágbeli korszakomban adtam több esélyt is, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Csak visszaéltek vele. Ma már csak egy esélyt adok, amikor elkezdődik a kapcsolat. Ha elbssza, akkor annyi volt. Nincs tovább.
2022. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De nem fura, hogy mindig ugyanoda juttok mással is?

Akkor meg minek másik?

2022. jan. 29. 08:52
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
A hülye, provokáló kérdéseid alapján joggal feltételezem, hogy soha nem volt még kapcsolatod...
2022. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

8, nem fura, mert a legtöbb kapcsolatnak ez a vége. Még a sima baráti kapcsolatok se tartanak jellemzően örökké, hát még egy érzelmileg ennyivel felfokozottabb kapcsolat.

Azért vált az ember, mert már nem jó, amiben van. Ha újat keres, lehet, hogy ugyan ez lesz a vége. De abban a 2, 5 10 vagy még több évben, amíg tart örömet okoz. Szemben egy olyannal, ami már érzelmileg nem képes adni, csak elvesz.

2022. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!