Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még esélyt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még esélyt adni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a páromat nem rég láttam csókolózni a nővéremmel. Még mindig sokkos állapotban vagyok. Tényleg, mi az isten van! És még mindig nem térek magamhoz. Nem egy egyszerű puszika volt. Nem... Igen csak egymás torkában voltak. A párommal nem beszélek egy hete, és ő nem tudja mi van. De őszintén szólva én is tanácstalan vagyok. Miután megláttam őket sírtam egy fél napig, aztán elmondtam barátnőmnek, mi a baj. Ő is azt mondta ne hagyjam annyiban, dobjam ki. De azért hagyjam, hogy mindketten megmagyarázzák.

A nővéremet pár nap múlva kérdőre vontam. Teljesen ledöbbent, és kérte, hogy bocsássak meg, de szereti. Nem tehet róla. Viszont a párommal ne szakítsak, mert nem kell. A smárolás után "állítólag" lepattintotta őt, mert engem szeret.

Egyrészt nem tudom mit tegyek. Másrészt nem tudom akkor miért nyelvelte nagyban a nővérem ha nem akart semmit. Csak pillanat hevében...?

És ami fő: ez a második párkapcsolatom. Az elsőnek pontosan azért lett vége, mert megcsalt a disznó. Pedig életem nagy szerelme volt. Aztán jöttem össze a jelenlegi párommal. És megint azt hittem, az örök szerelem az enyém. És eddig a pillanatig nem is hittem el, hogy elhagyna vagy megcsalna. Szerelmes vagyok belé, de eztnem tudom elfelejteni, és egyelőre beszélni sem vagyok képes vele.

És a tesóm.. Nem csak a nővérem volt eddig, de a barátnőm is.



2020. dec. 1. 17:40
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Én 20. A párom 23. A nővérem 24.
2020. dec. 1. 17:40
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
20 éves vagy, még bőven van időd megtalálni az igazit. Nem kell lehorgonyoznod egy olyan rohadék mellett, aki nem csak megcsal, pont a tulajdon nővéreddel teszi.
2020. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
És ha tényleg igaz amit a tesóm mondott?
2020. dec. 1. 17:46
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
AKi képes volt a nővéreddel megtenni, az megteszi mással is.
2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%
ha igaz amit a testvéred mondott, az sem változtat semmit. attól még, hogy utána lepattintotta, megcsalt téged.
2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Először is, még mindig jobb, ha nem az ágyban kaptad el őket. De akármit mond is a nővéred, egy lelketlen dög ha el akarta venni tőled a pasidat, mikor ha barátnői szinren vagytok, tudta mennyire szereted. És végül: ha tényleg csak visszacsókolt, aztán ez kettejük sztoriijának vége, akkor kérdőre vonod, megtudod ugyanazt mondja vagy nem, aztán meg is beszélhetitek. De ha nem látod a fától az erdőt, és valójában már egy ideje kavarnak, szóval meg is dugta a nővéredet akkor dobd ki ezt a disznót is.
2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

Milyen a fiú múltja? Száll virágról virágra, mint a pillangó? Tudta, hogy a nővéreddel csókolózik? Komolynak tarthatta kettőtök kapcsolatát? Mióta vagytok szoros kapcsolatban?

Válaszold meg magadnak a kérdéseket, aztán dönts.

2020. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Hogyne tudta volna. Már lassan két éve együtt vagyunk. 18 voltam, jó, közelebb a 19-hez. Gyakran jár nálunk, és úgy láttam, jól kijön a családommal, a tesómmal, a barátaimmal is. Ő is egy szomorú kaocsolaton volt túl amikor megismerkedtünk. És akkor még együtt voltam az előző párommal, szóval akkor ez köztünk még csak barátság volt. A családjával nem tartja a kapcsolatot. Az első párom is nagyon intelligens fiú, de a mostani sokkal szorgalmasabb, céltudatosabb, erősebb, felszabadultabb. És nagyon éreztem, hogy szeret, imád. Ebből nem még egyáltalán nem szűrte volna le senki. Sőt.
2020. dec. 1. 18:31
 9/46 anonim ***** válasza:
90%

"jól kijön a családommal"


Hát a nővéreddel jó közelről megismerték egymást.

2020. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg nagyon érezted, hogy szeret, imád?

Elvakít a szerelem. Tudta, hogy a nővéreddel csókolózik. Nem folytatom az írást, nekem ez elég lenne, hogy dobjam. Figyelmeztetlek: párszor még megismétli, de nem a nővéreddel.

2020. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!