Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szoktak bizonyosodni a megérzéseid?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egy párkapcsolatban, mikor a másik féllel kapcsolatban felmerül benned, hogy esetleg félrelép? Jellemző ilyen esetben a túlkompenzálás a részéről?


Pusztán érdekel, kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen téren.


2022. jan. 29. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig beigazolódott a félrebszás.
2022. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én szoktam álmodni mindig 1-1 személlyel, és ha ez megtörténik, akkor majdnem mindig pár nap/hét múlva történik velem, a környezetemben valami rossz.
2022. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem megérzésnek mondanám. Inkább összeállnak a kisebb jelek egy nagy egésszé.
2022. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Az en tapasztalatom: Aki megcsal, vagy meg akar csalni kifele kacsintgat, az valahogy mindig leválik rólam érzelmileg, es ezt a leválást szoktam megérezni. Gyanus viselkedés, flörtök, en nem érzem hogy számítanék, vagy hanyagol, es utolso vagyok neki prioritásban.


Ezzel az szokott lenni a gond ha effektive megcsalas viszont nem tortenik, a másikkal keptelenseg oszinten beszelgetni, mert "feddhetetlen",ugyanakkor csak alkalomra vár, hogy félre-, vagy lelépjen es kozben mellette en tele vagyok görcsökkel, azaz nekem sz.r a kapcsolat de nem lehet semmit ráolvasni a másikra. Ergo en vagyok kihozva az alaptalan feltekenynek, vagy szamonkérve bizalmatlanságért. Holott azt a másik generálja belém.


Egyik exemmel az elso ilyen jelek voltak pl, hogy kocsiban ülünk engem mar bánt, velem vitazik, vagy siman velem rosszkedvű, de kozben felhivta vmi haverja vele tök jol eldumal nevet jokedvu vicces mosolygos, lerakta a telot, aztan lefagy a mosolya es én kapom tovabbra is a mogorva fejét.

Mintha nem is szeretne.masokkal jokedvu, velem meg utálkozós. Mint aki alig visel el maga mellett.

Mintha en csak elrontanám a napját hogy benne vagyok.


Ilxen apro mozzanatok lehoznaknaz életemrol is, azt váltják ki belolem hogy a másikat zavarom nem kellek neki stb

Es ezekbol szokott az kialakulni hogy már hideg rideg kozombos is vagy lenéz. De nincs megcsalás. De nem is kellek neki...

2022. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*Na es szoval az az exem el is hagyott lazán es konnyedèn. Na ezt ereztem én mellette folyamat a kapcsolatban.
2022. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Olyanokat is kérdeznék, akik érezték, hogy a másik ezt valahogyan túlkompenzálja? Miben nyilvánult meg?
2022. jan. 29. 09:21
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

6# olyan esetben esek csak tulzasba feltekenykedessel, ha pl volt egy törés bennem (egyik exem online tarskeresozott es lebukott), még honapok mulva is ha csak online like olt vkit, már qrolike nak vettem azonnal.


Pl egyik csaj feltett magassarku cipoket hogy abbaj van milyen szexi, (párom szereti a magassrkukat), erre nem a csajt likolja kiskutyával vagy akármi, hanem a r.bancios harisnyas magassarkus képeit.


Allandoan ilyen görcsökben éltem már mellette.

Össze teszem a két kezem is hogy most olyan barátom van akinek se face se instája se messengere nincs, az eletben ápol személyes kapcsolatokat es nem a neten nyomja a qurolikr-jait random minden nore. A mostani baratomat egyenesen egy kincsnek tartom, teljesen nyugodt vagyok akkor is ha nincs velem, de mert ENGEM keres az életben, hiv jön, es nem a neten molyol.

2022. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig éreztem ha megcsaltak. Persze tagadták meg én voltam a hülye hogy csak kitalálom de mindig bebizonyosodott hogy nekem van igazam.
2022. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindig igazam volt. Bár természetesen most is, régen is voltam és vagyok a szar szemét alak, aki kontrollál,nyomoz, számonkér, azért csak mindig fény derült a kettős életekre, a hazugságokra, a manipulációkra...milyen érdekes!!!
2022. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Every single time.


Még csak 25 vagyok, de 13 éves korom óta szinte folyamazosan kapcsolatban vagyok.


De romantikus kapcsolatokon kívüli "megérzéseim" is MINDIG bebizonyosodnak.

2022. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!