Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek a férje sokat nyomkodja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a férje sokat nyomkodja a telefont gyerekek mellett az mit szokott csinálni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Újragondolja, hogy miért ment hozzá egy hülyéhez.
2022. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
A férj dolgozik?
2022. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudom hogy ilyen, és nyilván tudom mert kizárt hogy gyerekvállalás után válik sity-suty ilyenné, akkor az a minimum, hogy nem szülök gyereket, mert tudom hogy nem számíthatnék rá ilyen téren.
2022. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
2es mert ha dolgozik,akkor már leszarhat otthon mindent?
2022. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

4es ha ő viszi haza a pénzt és tartja el a nőt meg a gyereket akkor igen. A nőnek az otthoni munkáját fizeti meg az eltartással.


Ha a nő azt akarja hogy a férfi is kivegye a részét, menjen dolgozni és akkor a házimunka is lehet 50-50%

2022. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem feltétlen a házimunka a gond szerintem. Hanem az hogy a férj a gyerekre is szarik. Ez pedig már nem oké.
2022. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
5-s: te se vagy nős ezzel a hozzáállással, vagy ha igen, 70-es IQ alá választottál :DDDD
2022. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Játszik. Nőkkel chatel,itt az oldalon is rengeteg családos pasi csinálja.
2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

"4es ha ő viszi haza a pénzt és tartja el a nőt meg a gyereket akkor igen. A nőnek az otthoni munkáját fizeti meg az eltartással"



A nők nagy részét nem tartják el, hanem gyed-en vannak,ami egy fizetés és biztosított jogviszony a gyermek neveléséért.

Hogy a többit nem is említsem...


Te leragadtál a 19.században?

Remélem nincs olyan barom nő aki neked szül.

2022. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

7es, de, házas vagyok, és kapaszkodj meg, nő:-D


Én nem várom el a dolgozó férjemtől, hogy munka után még bármit is csináljon otthon, ez az én feladatom.


És a nők nagy része gyed-en van? Olvasgass már itt gyakorin... a nők nagy része gyesre szül....

2022. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!