Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális dolog hogy egy 28 éves férfit minden nap felhív az anyukája és kb még mindig rá van gyógyulva a szüleire mert majdnem minden hétvégén találkozik velük? Ja és a barátnő nélkül legtöbbször...

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen.
2022. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Anyukám 47 éves, és még most is minden hétvégén hazalátogat, és kb napi szinten beszél a mamámmal.

Én is próbálok anyukámmal beszélni, amikor tudok. Nem tartom a felnőttség mérföldkövének, hogy abszolút elvágom magam a családomtól, hogy évente max 5ször lássuk egymást ünnepekkor, aztán meg senki ne tudjon rólam semmit.

Miert tenném? A szeretteimről van szó..


Nem tudom miért mosódott össze sokak fejében az, hogy valaki önállótlan, pipogya, életképtelen, azzal, hogy nem marja el magától a családját abban a pillanatban, hogy kirepül a fészekből.


Arról meg nem is beszélve hogy pár év múlva, amikor már lesznek gyerek, a barátnő is kihasználná a jó kapcsolatot a párja és az anyósa között, mert lesz aki vigyáz a gyerekre...

2022. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

A barátnő annyira szeretne a potenciális anyósmamával és apóspapával unatkozni? "Azt hiszem nem!"


A srác meg valószínűleg jól érzi magát így. Ha a szülei nem érzik ezt rossznak, akkor "miért ne"? Szerencsés az akinek normális szülei vannak, élőek vagy olyanok akikkel jól lehet dumálgatni. Kicsit kihasználás persze, ha olyankor dupla adag bundáskenyér meg ilyenek fogadják, meg ajnározzák, de a legtöbben akik fikázzák - itt tényleg csak irigyek.

2022. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem ez leginkább azért zavar, mert ehhez képest én le vagyok kb tojva... 1 héten egyszer átjön este, olyankor már semmi minőségi időt nem lehet együtt eltölteni...ja és itt lakik kb a szomszédban.
2022. jan. 30. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Telejesen normális.
2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
ha a 28 éves pasim heti egyszer találkozna csak velem, akkor nem a szüleivel való kapcsolaton gondolkodnék, hanem a kettönk kapcsolatán...
2022. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nem is az a fő gond, hogy anyukájával szorosabb a viszonya, hanem hogy veled nem foglalkozik eleget. Miért nem ebből indulsz ki, miért nem ezt kezeled elsősorban?

A kérdésedre válaszolva és a kommentekre reagálva: nem csak a mindennapi beszélgetés és a minden hétvégi látogatás valamint az évente ötször beköszönés végletek léteznek. Én is (29 vagyok) nagyon jóban vagyok az anyámmal, párommal szeretünk is hozzá (és öcsémhez) ellátogatni, tök jókat társasozunk, beszélgetünk. De külön élek a párommal, vele mindennap együtt vagyok, anyámmal ahogy kijön 2-3 naponta beszélek telefonon, és 2-3 hetente benézünk együtt a párommal. 3-4 hetente meg az ő családját látogatjuk, párom is 2-3 naponta beszél az anyjával. Aztán ott vannak a barátaink, velük is összefutunk 2 hetente. És azt mondom, hogy kell néha külön is csak kettesben havonta 1-2 nap, amikor nincs vásárlás, mászkálás, főzés-takarítás, hanem csak egymással tudunk foglalkozni. Na de ez csak az én esetem.

Mindenesetre foglalkozzon már valaki legalább annyit a párjával, mint a szüleivel, én azt mondom.

2022. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, ki kellett volna egészítenem a kérdésemet ezekkel az információkkal. Én bírom a szüleit, meg elvileg ők is engem. Nyaralni is voltunk már együtt, semmi baj nincs velük. Illetve az sem baj, hogy jó a kapcsolata velük. Pusztán az zavar, hogy velem nem tölt el ennyi minőségi időt.

Ha pedig próbálom megbeszélni, akkor csak annyi a válasz, hogy ne agyaljak ilyen dolgokon. Szerintem ez tök normális "igény" egy kapcsolatban, mégis én érzem lassan bolondnak miatta magamat.

2022. jan. 30. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
kérdező: mi az oka annak hogy heti egyszer találkoztok csak??? te hány éves vagy?? ha jól értelmezem a barátod külön él a szüleitől.. miért csak heti egyszer találkoztok??? mi az akadály? távolság? te a szüleiddel élsz és konzervatívak?? mi?? inkább ez a fő kérdés..
2022. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagytok összeillők.
2022. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!